Zavrieť

Porady

Ako umiestnit na danom pozemku dom?

Poprosím niekoho kto tomu rozumie..kde na pozemku čo najlepsie umiestniť dom,jednopodlažna stavba 8x8 alebo 7x9..este nie som rozhodnutý.
Moja predstava je 7m od cesty 2m od S suseda.Z ohladom na svetove strany,sklon terenu a prax.Pripadne link na stranku Dakujem.
Naposledy upravil missko1 : 19.11.13 at 15:16
Obr_zok__45_.jpg  
Richard priloz geometrak pozemku aspon
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    na akom pozemku? ...a 60m3, to je aký rozmer? žeby 10*3*2?
    marjankaj A tých 10 je na výšku.
    marjankaj No zrejme ten, čo rád projektuje a hlavne zadarmo
    missko1 Preklep som opravil,fotku mi nenacitalo..tak prepacte. Radu ako neurobit chybu pri umiestneni domu som nazval projekt..no mam sa co ucit

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Stavba sa umiestňuje:
    1. k prístupovej ceste, aby si zbytočne veľkú časť svojho pozemku nepremenil na cestu k stavbe,
    2. Na severný okraj, aby si si zbytočne vlastnou stavbou netienil svoj pozemok
    3. Na vyššie miesto, nie do jamy
    atď...

    Tá šípka vľavo hore znamená sever a šípka "svah" znamená hore smer kopcom ? Máš pozemok sklonom orientovaný na juh alebo na sever ? Z nákresu mám pocit, že na sever.
    missko1 Ano..šipka na sever..na V,J a JV jemný svah. Ak dam dom na Z stranu ku ceste..ci si nezatienim domom výraznú časť pozemku..a zastresena veranda sa dava na Z či na V stranu domu?

    Ako umiestnit na danom pozemku dom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.