Zavrieť

Porady

Mesto Viedeň počas Vianoc - doprava - skúsenosti?

Zdravím, rada by som sa spýtala, či máte niekto skúsenosti s dopravou vo Viedni počas vianoc, povedzme mesiac december. Ako zhruba maximálne meškajú električky a aký čas si treba nechať pre istotu rezervu, keď za normálnych okolností trvá cesta električkou 20 minút? Ďakujem .)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Vo Viedni funguje doprava ako hodinky, to by sa muselo neviem čo stať, aby tam nejaký dopravný prostriedok meškal.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Veronie Vdaka za odpoved Ide mi o to, ze metro vlastne nema ako meskat, ale predsa len elektricky su obmedzovane cestnou premavkou a cez Vianoce tam mozu byt obrovske mestske zapchy... tak preto sa pytam...
    Excise Duty Zrejme Viedeň nepoznáš, električky jazdia vo vlastnom pruhu a nemá im čo a kto v jazde prekážať. Wiener Linien to zvládajú bez problémov v ktoromkoľvek ročnom období.
    Veronie Nepoznám dobre Viedeň, preto sa pýtam, logické, nie? Ale viem, že keď som bola vo Viedni asi pred rokom, tak tuším sa dráha električky križovala s cestou...
      zbaliť

    miriaml je offline (nepripojený) miriaml

    miriaml
    súhlasím ) nestalo sa mi, že by nešlo metro načas, či by tam meškal autobus, električka. To iba ak v Bratislave a na Slovensku.
    Veronie dakujem

    Mesto Viedeň počas Vianoc - doprava - skúsenosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.