Zavrieť

Porady

Usporiadat
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes ma nepotešil dosť veľký nedoplatok plynu na chalupe.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Mňa neteší, že už skoro týždeň nie a nie sa dostať z nádchy, kašľania, svalovej slabosti... Nepomáhajú čajíčky, medík, ani pirule (ako hovorievala moja kysucká babička), ani dlhé spanie...

Takáto nascípaná som nebola už najmenej desať rokov.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

luja5
Mňa neteší, že už skoro týždeň nie a nie sa dostať z nádchy, kašľania, svalovej slabosti... Nepomáhajú čajíčky, medík, ani pirule (ako hovorievala moja kysucká babička), ani dlhé spanie...

Takáto nascípaná som nebola už najmenej desať rokov.
...no to neteší.....želám čo najskôr zlepšenie stavu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chlapi kuk tu je zrovna o kamere v afte...
http://podkapotou.zoznam.sk/cl/10006...--na-internete
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

lujza.j
luja5
Mňa neteší, že už skoro týždeň nie a nie sa dostať z nádchy, kašľania, svalovej slabosti... Nepomáhajú čajíčky, medík, ani pirule (ako hovorievala moja kysucká babička), ani dlhé spanie...

Takáto nascípaná som nebola už najmenej desať rokov.
...no to neteší.....želám čo najskôr zlepšenie stavu
Ďakujem, už by som to potrebovala ako soľ, lebo ja nie som na takéto stavy vôbec zvyknutá a tak ani neviem, čo by mi mohlo najviac pomôcť, čo by práve to moje telo najlepšie prijalo.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
luja5
Mňa neteší, že už skoro týždeň nie a nie sa dostať z nádchy, kašľania, svalovej slabosti... Nepomáhajú čajíčky, medík, ani pirule (ako hovorievala moja kysucká babička), ani dlhé spanie...

Takáto nascípaná som nebola už najmenej desať rokov.
a skusila si aj :
1 pl nastruhaneho zazvoru
1-2 struciky pretlaceneho cesnaku
2pl citronovej stavy

zaliat horucou vodou a po ciastocnom vychladnuti pridat 1 pl medu
2 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Taiko, užívam podobnú kombináciu prírodných liečív (dcére to pomáha, ona mi to poradila), ale nie presne takú a nepoužívam ako mierku PL. Určite skúsim Tvoj receptík, len trošku neskôr, lebo práve dopíjam zázvorový čaj s cesnakom a medom. Ďakujem za radu.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Luja, veľa ľudí sa sťažuje teraz na vleklé infekcie. Nedávno som kdesi čítala, že sme si zvykli na ATB, že sú baktérie už veľmi odolné a vírusy sú dosť zmutované. Asi len to posilňovanie imunity ostáva. Ja som mala v lete 4x po sebe nejaké ochorenia.
5 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Lujza, neber to ako urieknutie, to je proste dvojnásobok problémov, ktoré musíme zvládať, inak sa to delí v domácnosti s mužom. Stresujeme a robíme viac chýb. Mám v at kamarátku, vdovu a je to to isté, ako cez kopírák
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
luja5
Taiko, užívam podobnú kombináciu prírodných liečív (dcére to pomáha, ona mi to poradila), ale nie presne takú a nepoužívam ako mierku PL. Určite skúsim Tvoj receptík, len trošku neskôr, lebo práve dopíjam zázvorový čaj s cesnakom a medom. Ďakujem za radu.
Inac toho cesnku tam mozes dat aj viac ak znesies . ( ....neviem Ti napisat do profile, tak aj dakujem za pochvalu )
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pmajap
Lujza, neber to ako urieknutie, to je proste dvojnásobok problémov, ktoré musíme zvládať, inak sa to delí v domácnosti s mužom. Stresujeme a robíme viac chýb. Mám v at kamarátku, vdovu a je to to isté, ako cez kopírák
joj no to si ma potesila, ze problemy v rodine sa delia fifty-fifty medzi manzelov. Moja najdrahsia, najkrajsia, najmilsia spolubyvajuca mi totiz stale tvrdi, ze za vsetko mozem ja
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
Lujza, neber to ako urieknutie, to je proste dvojnásobok problémov, ktoré musíme zvládať, inak sa to delí v domácnosti s mužom. Stresujeme a robíme viac chýb. Mám v at kamarátku, vdovu a je to to isté, ako cez kopírák
dakujem za virtuálne "pohladkanie"
....tiež to tak beriem...aj ked nás to žerie na dialku inak by to bolo keby bol doma....
a patáliu okolo aut...to ma uplne unavuje....lebo nato som nikdy nemusela myslieť....chlap vždy všetko porobil,zariadil a pod., a rozbité auto to už je úplný "bonus"
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
pmajap
Lujza, neber to ako urieknutie, to je proste dvojnásobok problémov, ktoré musíme zvládať, inak sa to delí v domácnosti s mužom. Stresujeme a robíme viac chýb. Mám v at kamarátku, vdovu a je to to isté, ako cez kopírák
joj no to si ma potesila, ze problemy v rodine sa delia fifty-fifty medzi manzelov. Moja najdrahsia, najkrajsia, najmilsia spolubyvajuca mi totiz stale tvrdi, ze za vsetko mozem ja

Alebo platí
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
luja5
Taiko, užívam podobnú kombináciu prírodných liečív (dcére to pomáha, ona mi to poradila), ale nie presne takú a nepoužívam ako mierku PL. Určite skúsim Tvoj receptík, len trošku neskôr, lebo práve dopíjam zázvorový čaj s cesnakom a medom. Ďakujem za radu.
a vecer si mozes este uvarit aj "zlate mlieko".
Potrebujes:
2dcl mlieka, (kravske, kozie, mandlove, ale mne najviac chuti kokosove)
1 kopcovita cl kurkumy
stipka cierneho korenia
med na dochutenie
Mlieko zohrejeme, pridame kurkumu, cierne korenie. Ak sme pouzili normlane mlieko, pridame par kvapiek nejakeho oleja (slnecnicovy, mandlovy , hroznovy). Niekolko minut povarime. Na konci pridame medik a pomalicky chlipeme na gauci zabalana do deky
je to tiez dobry killer na bakterie a aj to fajne uspava No a o kurkume sa rozpisovat ani nejdem :-) Hotovy vseliek ta kurkuma
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
pmajap
Lujza, neber to ako urieknutie, to je proste dvojnásobok problémov, ktoré musíme zvládať, inak sa to delí v domácnosti s mužom. Stresujeme a robíme viac chýb. Mám v at kamarátku, vdovu a je to to isté, ako cez kopírák
joj no to si ma potesila, ze problemy v rodine sa delia fifty-fifty medzi manzelov. Moja najdrahsia, najkrajsia, najmilsia spolubyvajuca mi totiz stale tvrdi, ze za vsetko mozem ja
niet co dodat
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

taiko
... Inac toho cesnku tam mozes dat aj viac ak znesies . ( ....neviem Ti napisat do profile, tak aj dakujem za pochvalu )
Znesiem, nemám s tým problém. Ja si ho bežne dávam všade, kde sa dá a kde sa hodí.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Kvaka
Luja, veľa ľudí sa sťažuje teraz na vleklé infekcie. Nedávno som kdesi čítala, že sme si zvykli na ATB, že sú baktérie už veľmi odolné a vírusy sú dosť zmutované. Asi len to posilňovanie imunity ostáva. Ja som mala v lete 4x po sebe nejaké ochorenia.
Však som si pochvaľovala, ako si roky rôznymi spôsobmi posilňujem imunitu, keď som vyše desať rokov nebola takto chorá, nad všelijakými vlnami viróznych ochorení som len krútila nosom... a zrazu bááác. Tak som asi aj preto taká chorá, že som chorá z toho, že som taká chorá...
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
luja5
Kvaka
Luja, veľa ľudí sa sťažuje teraz na vleklé infekcie. Nedávno som kdesi čítala, že sme si zvykli na ATB, že sú baktérie už veľmi odolné a vírusy sú dosť zmutované. Asi len to posilňovanie imunity ostáva. Ja som mala v lete 4x po sebe nejaké ochorenia.
Však som si pochvaľovala, ako si roky rôznymi spôsobmi posilňujem imunitu, keď som vyše desať rokov nebola takto chorá, nad všelijakými vlnami viróznych ochorení som len krútila nosom... a zrazu bááác. Tak som asi aj preto taká chorá, že som chorá z toho, že som taká chorá...
Nuz to si potom staci len tuho spominat, ze si bola 10 rokov paradne zdrava az z toho docista vyzdravies . Uz sme tu mali debatu o pozitivnom mysleni.
Alebo este mozes poprosit Lui, aby si na Teba pomyslela, ze si zdrava. Jej sa totiz plni naco si pomysli
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Holander......ja som sa minulý týždeň v jednej rodinnej konverzácii vyjadrila, že by som brala takú mini PN-ku ,že som tak duševne - psychicky unavena,že by som si doma povegetila,podriemkala.....a čo sa mi prihodilo
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

taiko
luja5
Kvaka
Luja, veľa ľudí sa sťažuje teraz na vleklé infekcie. Nedávno som kdesi čítala, že sme si zvykli na ATB, že sú baktérie už veľmi odolné a vírusy sú dosť zmutované. Asi len to posilňovanie imunity ostáva. Ja som mala v lete 4x po sebe nejaké ochorenia.
Však som si pochvaľovala, ako si roky rôznymi spôsobmi posilňujem imunitu, keď som vyše desať rokov nebola takto chorá, nad všelijakými vlnami viróznych ochorení som len krútila nosom... a zrazu bááác. Tak som asi aj preto taká chorá, že som chorá z toho, že som taká chorá...
Nuz to si potom staci len tuho spominat, ze si bola 10 rokov paradne zdrava az z toho docista vyzdravies . Uz sme tu mali debatu o pozitivnom mysleni.
Alebo este mozes poprosit Lui, aby si na Teba pomyslela, ze si zdrava. Jej sa totiz plni naco si pomysli
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať