Zavrieť

Porady

Ako mam vyriesit zfalsovanie mojho mena na uvere?

Po smrti mojho brata som zistila ze mam uver na dost velku sumu. Uver bol napisany na moje meno ale uver dostal brat. Peniaze ktore dostal su fuc a mne visi na krku dlzoba. Kde sam mam obratit, viem ktore zenske v pobocke zmluvu na uver spisali ale s tymi uctami a vypismi mam v hlave chaos. Podpis je sfalsovany, brat po smrti, a ja mam niekde banke ucet na ktory bolo presunuta dalsia suma penazi....3 dni po smrti mojho brata? Koho mam skontaktovat aby mi pomohol, zijem v zahranici a nemam moznost byt doma....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Otazka je kedy budes doma, ja by som zasiel na pobocku, tam Ti z archivu nechaju vytiahnut uverovu zmluvu. Nasledne k policajtom podat trestne oznamenie.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...dosť dobre nerozumiem,tvrdíš, že brat si zobral úver a na zmluve je tvoje meno?..neverím!..banka dá úver len majiteľovi občianskeho preukazu plus iný doklad, úver sa schvaľuje, žiadateľ sa kontaktuje a musí byť osobne prítomný pri podpise úverovej zmluvy...ak by aj tvoj podpis sfalšovali, OP nie je možné, ten sa skopíruje a dokladá k žiadosti o úver...
    ..pochybujem, že pracovníčky v banke by si zobrali na triko falošné doklady a vydali na ne úver!..
    ...ale- ak si si celkom istá, že podvod bol spáchaný a ty si dlžník úveru, ktorý si si nezobrala a boli sfalšované tvoje doklady a podpis, vezmi všetky doklady, ktoré o tom máš (výpisy z banky ap) a podaj trestné oznámenie na pracovníčky banky..musíš doložiť všetky doklady,dať si overiť tvoj podpis a dokáza, že podpis na zmluve nie je tvoj..no, a samozrejme, pokiaľ si presvedčená o svojej pravde, musíš byť doma-aspoň na čas riešenia tohot konania..ide predsa o podvod na tvojej osobe, a to ti za to stojí, aby si nemusela splácať cudzie peniaze..či?..
    Candice Teória je síce presne ako píšete, ale v praxi to občas funguje inak, sama mám "na krku" úver 16.000 eur, ktorý bol podpísaný bez mojho vedomia, mojej prítomnosti a hlavne čo som si 100% istá, bez akéhokolvek mojho dokladu (ešte aj niektoré osobné údaje sú v zmluve o úvere uvedené nesprávne). A žiadna nebankovka, ale normálna seriózna banka. TO podané, vyšetrovanie prebieha, zatial som sa ešte ani nedozvedela kto ten úver za mňa podpísal...
    duves Pepsikova, žial nie. Tychto pripadov je strašne vela. Ja nerobim sice na pobočke, ale uvery schvalujem. Musí to okamžite riešiť s policiou.

    Ako mam vyriesit zfalsovanie mojho mena na uvere?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.