Zavrieť

Porady

Dovolenka čerpana po hodinach - dá sa to?

Dobrý deň, poprosím Vás o radu. Zaokrúhľ.dovol. mame na cely 1 deň. Ale zamestnanec musi surne odist z prace na 2 hodiny a chce aby sme mu tie 2 hod. stiahli z dovolenky. Da sa to vôbec? A čo tých zvyšných 5,5 hod.?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zamestnanec nech si tie 2 hodiny nadpracuje inokedy ..... teda nech si vezme nahradne volno.
    alebo 1/2 dna dovolenky a 2 hodiny bude mat navyse ... a ak zaokruhlujete na cele dni, tak jedine cely den dovolenky a nemusi chodit do prace ...
    nikulik No 1/2 dna nemame v mzdovom por. len cely deň. Ale dakujem za radu. Len som chcela vediet ci sa niekto s tymto stretol, lebo u nas zamestnanci to casto ziadaju.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    S čerpaním 1/2 dňa dovolenky som sa už stretla, ale čerpať dovolenku po hodinách ? (v mojom SW by sa to vykázať dalo). Má mzdárka málo roboty, aby viedla takúto evidenciu ? Ale asi záleží od internej smernice firmy ...
    nikulik Aj mne to soft umozni veronika, ale chcela som vediet ci to je spravne. Zamestnanci si to ziadaju ale nic take som v ZP nenasla. A kedze v mzdovom por. mame cely den tak to ani robit nechcem. Ďakujem.

    Dovolenka čerpana po hodinach - dá sa to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.