Zavrieť

Porady

Zaplatenie tovaru

Dobry den,chcela by som sa opytat ci by mi niekto poradil alebo mal skusenost s vyplatenim tovaru ktory este neprebral. Objednala som si nieco v jednej firme ale spravili nieco co bolo nie velmi korektne voci dalsim zakaznikom a ani voci mne ako objednavatelke. A tak by som sa chcela opytat ci musim prevziat tovar a teda ho aj zaplatit alebo tovar prebrat nemusim (teda ani ho nemusim zaplatit) lebo tam mi povedali ze musim teraz zaplatit DPH za tovar,ktori uz oni vyplatili niekomu inemu... Dakujem za radu...
5 komentárov     zbaliť
tictac7 Objednala si si niečo cez internet?
devils1angel Nie nebolo to cez internet... Bolo to cez firmu TUPPERWARE...
tictac7 máš právo odstúpiť od zmluvy aj bez udania dôvodu - nekupovala si to v kamennej predajni, a ani DPH neplať.
kopretinka žiadať od teba zaplatiť DPH je hlúposť,to nemôžu.
devils1angel aj ja si myslim ze to bude niejaka hlupost pretoze nevidim dovod platit DPH za nieco co nemam...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ako si si tovar objednaval? Videl si ho vopred? Ak nie a "zmluva bola robena na dialku", mas narok tovar vratit a odstupit od zmluvy bez toho,aby firma ziadala vyplatit nejaky poplatok!!!! Ani DPH, ci ine!
    citaj tu : http://www.pravaspotrebitela.sk/inde...hures&itemid=6

    http://www.tupperware.sk/xchg/cz-sk/hs.xsl/2348.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.