Zavrieť

Porady

Dodatočný súhrnný výkaz DPH

Robím dodatočný súhrnný výkaz DPH.Opravila som si hodnoty pri číslach IČ DPH, ale konečná suma sa nezmenila. Mám na prvej strane výkazu do celkovej hodnoty znovu napísať tú čiastku čo bola na pôvodnom a tiež počet strán z pôvodného, alebo do celkovej sumy nepíšem nič a počet strán dodatočného. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dada111 je offline (nepripojený) dada111

    večná optimistka dada111
    Dodatočný súhrný výkaz nahrádza poriadny výkaz a tým pádom tam všetko uvádzaš tak ako má byť. Správne.

    Niafa je offline (nepripojený) Niafa

    Niafa
    Chcem sa spýtať, neviete, či daňový úrad vyrubí nejakú pokutu za dodatočný súhrnný výkaz? Ďakujem.

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    Niafa
    Chcem sa spýtať, neviete, či daňový úrad vyrubí nejakú pokutu za dodatočný súhrnný výkaz? Ďakujem.
    Podával som dodatočný súhrnný výkaz a bolo gto bez akýchkoľvek následkov.

    apo

    natalycom je offline (nepripojený) natalycom

    natalycom
    dada111 Pozri príspevok
    Dodatočný súhrný výkaz nahrádza poriadny výkaz a tým pádom tam všetko uvádzaš tak ako má byť. Správne.
    súhrnný výkaz nenahrádza pôvodný. Opravujú sa len chybne uvedené údaje prípadne chýbajúce.

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    Ja viem, že sme urobili chybu pri podaní SV za 4. štvrťrok 2012 a to takú, že v kolónke obdobie sme uviedli 4. štvrťrok 2013. Akosi sme si nevšimli a nevšimla si to ani pani, ktorá na DÚ preberala krycí list. Aj elektronická podateľna ho prijala. Máme podať dodatočný SV v ktorom uvedieme správne obdobie, alebo netreba. Ak podáme bude za toto pokuta? Nič iné sa nemení... Prosím o radu, ďakujem

    kuravesele je offline (nepripojený) kuravesele

    Človek sa učí celý život :-) aj tak zomrie sprostý :-) ...viac kuravesele
    Gabhus Pozri príspevok
    Ja viem, že sme urobili chybu pri podaní SV za 4. štvrťrok 2012 a to takú, že v kolónke obdobie sme uviedli 4. štvrťrok 2013. Akosi sme si nevšimli a nevšimla si to ani pani, ktorá na DÚ preberala krycí list. Aj elektronická podateľna ho prijala. Máme podať dodatočný SV v ktorom uvedieme správne obdobie, alebo netreba. Ak podáme bude za toto pokuta? Nič iné sa nemení... Prosím o radu, ďakujem
    Mne sa toto bolo tiež stalo, ale ja som si to všimla a hneď som volala na DU tam si to pani opravila v PC a ja som to korektorom zatrela a prepísala správne obdobie.
    Gabhus Ďakujem

    Dodatočný súhrnný výkaz DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.