Zavrieť

Porady

Hľadám lekára v Blave

Synovec začal po skončení školy pracovať v Bratislave. Mohli by ste mi poradiť dobrého praktického lekára (zišiel by sa aj kardiológ a endokrinológ) - alebo nejaké dobré pracovisko, kde je sústredených viac lekárov. Budem vďačná za tip. Zamestnanie ma pri Technopole, ale na mieste nezaleží. Pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sim je offline (nepripojený) sim

    sim
    Ak pracuje pri Technopole, tak hned na skok ma odtial na stredisko Strečnianska, kde su vsetci prakticky lekari (pre dospelych aj deti). Stredisko je pri Bille.Neviem, ci nebude potrebne aby mal oj kartu od obvodneho lekara, ktoru si da k niektoremu z novych lekarov.

    stuko je offline (nepripojený) stuko

    Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac stuko
    no ja odporucam v blave nemocnicu u milosrdnych, je to sukromne centrum, ale vsetko ide na poistovnu, platis len 20 sk poplatky, vyborni lekari, prijemne prostredie a v tom zariadeni mas naozaj pocit, ze pacient = klient

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    stuko
    no ja odporucam v blave nemocnicu u milosrdnych, je to sukromne centrum, ale vsetko ide na poistovnu, platis len 20 sk poplatky, vyborni lekari, prijemne prostredie a v tom zariadeni mas naozaj pocit, ze pacient = klient
    Prosím nevieš či sa tam nachádzajú aj zubári ? Potrebujem dobrého s jemným prístupom. Bojím, bojím.

    GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

    GABAZ
    Keď sa tu už bavíme o zubároch - nemá niekto tip na dobrého zubára /zubárku/ v Bratislave - najradšej Dúbravka, Karlova Ves. S doterajšou nie som spokojná a nerada by som menila naslepo.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Nadštandard - vybavenie, dôslednosť, prístup. Aj ceny. www.dr.schill.sk.
    Naposledy upravil korela : 22.04.06 at 14:26

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    pyton
    korela, lenže tam ich je viac....
    Prepáčte, ja som si nevšimla otázku...

    Mám pocit, že sú tam traja - dve lekárky a dr.Schill. V čase, keď som sa objednávala začiatkom januára, bol na dovolenke, zobrala ma lekárka. Dcére robila úvodnú prehliadku jedna, ošetrovala druhá. Naozaj si nespomeniem bohužiaľ na priezviská, ale nie je to v podstate problém, pretože prístup bol maximálne profesionálny u oboch, ošetrenie tiež, prístrojové vybavenie má vysoký nadštandard. Zaručená vysoká precíznosť.
    Inak kto ešte hľadá zubára, by sa mohol zorientovať aj na www.primar.sk. Tam sa tiež nachádza odpoveď na túto otázku spolu s cenami za jednotlivé výkony.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Môj praktický lekár (teda vlastne už všeobecný) je MUDr. Iveta Plšeková. Vystriedal som už asi 3 lekárov a musím konštatovať, že toto je lekárka ako z inej planéty. Milá, vynikajúci odborník a pedant, ktorý si nedá pokoja, pokiaľ neodhalí príčinu zdravotného problému.

    Ambulanciu má v Zdravotnom stredisku na Šustekovej (čo je tiež blízko Technopolu) - www.sustekova.sk.

    V tom zdravotnom stredisku mám aj zubára a sú tam aj detskí lekári aj chirurgia, RTG, alergológovia a kopec iných.

    Vrelo odporúčam.

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    A nemáte niekto dobré skúsenosti ešte aj s nejakým internistom - dobrým odborníkom - v Blave? Zatiaľ vďaka a pekný deň.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    lindy Pozri príspevok
    Korela, je mozne platit u Schilla aj platobnou kartou? diky
    Pravdepodobne už máte odpoveď na Vašu otázku, prepáčte. Áno, dá sa platba uskutočniť aj platobnou kartou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.