Zavrieť

Porady

MRP - xml format na DzMV

Vyplnila som v MRP - JU s modulom dane z prijmu formular na DzMV 2013, dala som ulozit do xml formatu a ked som dala nacitat formular do eDane vypisalo, ze je nejaka chyba, ze vraj
formular nezodpoveda vybranemu typu, ze je hodnota od je vzhledem jeho datovemu typu neplatna.

Mate s tym este niekto skusenost...je to chyba v softweri asi? Mne sa zda, ze minuly rok mi to tiez blblo cez MRP.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    na 1000% je chyba v Tvojom SW. Keď si vygeneruješ DP - pozri si 1. stranu úplne dole, aké tam máš čísielko. Ak nemáš MF SR 021314/2012-722, čo pri MRP veľmi pochybujem, že k dnešnému dňu máš - tak Ti to nevie dať do správnych riadkov v eDaniach.....
    nika.sum aj si myslim, ze bude chyba u MRP, lebo DPH mi podat ide. Len ma zaraza, ze som si ,spravila dnes upgrade a je tam DzMV 2013 a nemaju to v poriadku, pritom aj v predchadzajucej verzie s pred par dni co som upgradovala bol problem. Idem im napisat...
    nika.sum poslala som upozornenie na MRP a odpoved, ze si mam stiahnut novsiu verziu, problem je ze ju stiahnutu mam, to tam nikto nekontroluje ci to funguje v poriadku?

    adinka55 je offline (nepripojený) adinka55

    adinka55
    Ahoj, mala som ten isty problem, v MRP mi doporucili nainstalovat eDane Java - tam mi to preslo v poriadku. Tak skuste, snaď pomoze.
    nika.sum Javu mam nainstalovanu, a ked mi ide aj DPH cez eDane poslat, tak asi nebude problem v mojom PC

    MRP - xml format na DzMV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.