Zavrieť

Porady

Stavy na uctoch k 31.12. ziadost du

Kam by som mala cez všeobecné podanie smerovať žiadosť o zostatky na účte daň z prijmov a DPH ? Cez všeobecné podania, len neviem vo všeobecnom podaní vybrať oblasť podania a agendu. Co by ste dali vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žanet je offline (nepripojený) Žanet

    Žanet
    Ja by som to podala cez všeobecné podanie pre finančnú správu... orgán fin. správy - Daňový úrad atď. požiadavka by mala prísť k tvojej správkyni. Na vybavenie majú tuším 30 dní. Ja síce takto neoverujem zostatky , ale takto som podávala žiadosť o overenie súvah. Radili mi priamo z DÚ.
    Sarlotka dakujem, ja tiez takto neoverujem ucty, robim to prvykrat nakolko som prevzala ucto v nie velmi peknom stave a odporucila mi to dokonca spravkyna..robili sa tam nejake dodatocne veci a mali by tam byt aj preplatky aj nedoplatky a chcela som ich zuctovat....ale aby som zistila presne stavy uctov musela by som robit 5 rokov rekonstrukcie uctovnictva, a to vraj boli rozne doplnania vo vykazoch na danovom urade...aj ked som sa aspon z casti popozerala po minulych rokoch tak toto vidim ako najschodnejsiu cestu ze si k 31.12.2012 v uctovnictve nesedel takmer ziaden ucet a venovala som tomu znacne monostvo casu ale to aj tak nikto neoceni... ved to poznas... takze si potrebujem dat na pravu mieru aspon ucet 343 a 341 342 ostatne si zinventarizujem s dodavatelmi a odberatelmi ... 343 mala uplne ale riadne ze iny zostatok k 31.12.2012 ako bola povinnosti za december 2012....

    Stavy na uctoch k 31.12. ziadost du

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.