Zavrieť

Porady

MRP - kontrolný výkaz DPH

Dobrý deň,
mám nahodené všetky januárové doklady, mám MRP verziu WIN. 7.10 (787). kde mám hladať ten kontrolný výkaz??? kto s vás ho už robil??? vo výstupoch som nič také nenašla...
dvd Ahoj, ako si zadala do MRP platbu zamestnanca za stravné lístky?
marhri Ahoj. Už si sa dozvedela, ako tie stravné lístky zaradiť? Budeš ich účtovať v pokladni? Aký typ dokladu dáš?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    nehladaj, nie je este k dispozicii a dnes som tam pisala, nevedia kedy ale predpokladaju, ze koncom buduceho tyzdna. Uzasne :-(

    Hlavne, ze danovnici si nechavaju vsetko na poslednu chvilu.
    kacena26 ďakujem... už som mala boja že čom som zas porobila :-)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jade9 Áno, ale po natiahnutí údajov, do nich neviete vstúpiť.
    A super je aj spôsob zadávania dokladov. Napríklad, ako mám nahodiť dobropis k došlej faktúre z minulého roka, ktorá bola uhradená a teda ju nemám v roku 2014? A jej číslo ma MRP nepustí doplniť. :-(
    mizu24 a ani po exportovaní do finančnej správy to nie je dobré, v oddiely B3 nedáva sumárnu suma ale len sumy z prvého a posledného bločku. Volala som na tech.podporu, budú robiť opravný upgrade, aj v oddiely D1 vyhadzuje chybu. Číslo pôvodnej faktúry sa zadá v rozšírených informáciách pri zadávaní = vytvoriť faktúru-dobropis. Aspoň ja som to tak urobila, pretože nemám pôvodnú faktúru, ktorej sa dobropis týka.
    nika.sum dnes som nacitala xml format do KV financnej spravy - vyhodilo validacnu chybu. Pri kontrole som zistila, ze to preto lebo (ako spominali na skoleni) niektore policka su povinne a kedze ja som pre ne udaj nemala - bola chyba, tam staci dat nulu. Tak som pisala do MRP, lebo pri velkych mnozstvach to moze byt problem.Stalo sa mi to pri dobropise, kde som nemala udaj ku ktorej povodnej fa je dobropis a tiez pri D2 pri znizenej sadzbe - ked som dala nuly do policok bolo to OK. Tak snad to MRP vyriesi...
      zbaliť

    martina2006 je offline (nepripojený) martina2006

    martina2006
    mne sa ani nepodarilo stiahnuť novú verziu, strašne pomaly sťahuje inštalačné súbory a nakoniec vypíše chybu na servri.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zuzana Ak mám bločky z pokladne ERP, mám ich zaúčtované na jednom sumárnom výdavkovom doklade,aký typ zadám -bežný doklad?nemusím ich mať zaúčtované pojednom?
    mizu24 tiež ich budem robiť dekádne k 10., 20., 30.
    pokiaľ bločky spĺňajú náležitosti faktúry /čo väčšina z nich spĺňa/, tak je typ ZF
    zuzana Ten sumárny výdavkový doklad zadám ako ZF a čo by sa stalo keď by som to dala ako bežný doklad, nedá to do rovnakej kolonky na kontrolnom výkaze?
    books Keď som zadala typ - bežný doklad, tak mi to nenatiahlo do KV, musela som dať ZF.
    nika.sum prijate bloky z ERP, vsimla som si ze to treba uctovat cez pokladnicnu knihu :-(, co sa mi velmi nepaci, doteraz som uctovala priamo do dennika. Ja som PHM nahodila tiez ako jeden vydavkovy na konci mesiaca. Taha to do B3, ak by to bol bezny doklad asi by to taholo do B2. Nepaci sa mi KV :-(
    Tamila tiež ma neteší tá pokladničná kniha.
    nika.sum ja som vcera nahadzovala cez PK ale ked to dam zauctovat do dennika, nedaju sa mi predkontacie...
    Tamila ešte som neskúšala
    nika.sum ahoj skusali ste novu verziu (792), stale mi nacita na FS stranke s validacnou chybou a ked som natiahla do eDane, tak mi to vyhodilo, ze formular neplatny...chybu mi oznamilo na str.4, ale co tam je chybne som nenasla a na FS nic take nehlasilo, len logicke chyby (zaokruhlovanie na fakturach) a povinnom poli pri dobropise som nemala cislo povodnej faktury (ktore nemam)
      zbaliť

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    aj ja som dnes zúrila, že čo mám s internetom, 5x som dávala šťahovať, vždy to skončilo s nejakou chybou. Myslela som, že mám problém ja

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    po asi 3/4 hodine som aktualizáciu stopla.. čakala som pri pc ako debil, a skoro som zaspala.. stihlo mi stiahnuť asi 9Mb z 34 či koľko to celé malo... to sú programátori v mrp kompletní??.. som sa slušne vyjadrila nahlas, ešte že netušia, čo si o tom všetkom myslím..
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tamila Dala som teraz sťahovať a už to ide šikovne
    Tamila a neprešlo Skúsim zajtra
    lulu1901 ja som to dnes ráno sťahovala, trvalo to síce dlhšie ako zvyčajne ale išlo to a ide to...takže skús zajtra, držím palce aby ti to stiahlo
    Tamila nedalo mi to, ešte raz som skúsila a konečne prešlo
    Žabinka A už máme ďalšiu novú verziu.. 7.20.791
    nika.sum su tam formulare pre DP PO 2013, ale neviem ci sa nieco zmenilo v KV - stale nenatahuje do povinnych policok, pre ktore nemame zadanie nuly
    marta.st9999 Poraďte prosím, ako mám v mrp načítať udaje do kontrolného výkazu stále je tam 0, všetko som poúčtovala podľa postupu.
    ilona DPH,pridať / na pravej strane/, zadať mesiac- na hornej lište, / na pravej strane/ načítať .
    Žabinka marta.st9999 (Dnes 09:59) Poraďte prosím, ako mám v mrp načítať udaje do kontrolného výkazu stále je tam 0, všetko som poúčtovala podľa postupu.
    musíš dvojklikom otvoriť KV, a otvorí sa ti okno, na hornej lište budeš mať dáke základné údaje, vstupné údaje o firme, kontrolný výkaz, vyplniť musíš obdobie, za ktoré sa KV podáva, a dáš načítať údaje- vpravo..
      zbaliť

    MRP - kontrolný výkaz DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.