Zavrieť

Porady

Vymazala so v google niečo ako kód správcu ,,,, webu?

Mám prehliadač Google na svojom profile na stránke fotky som omylom vymazala niečo ako kód správcu. Mám blog http://receptyakeber.blogspot.sk/ robím ho už tretí rok a zmizli mi s neho fotky :-( receptov ale nie všetky niektoré recepty zostali. Na google fotky zostali žiadne som nevymazávala. Mám niečo cez 200 fotených fotopostupov porazí ma ak mám každý recept obnovovať. Prosím pomôžte mi ♥ . ďakujem Jarka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ty si vymazala odkazy na uloženie (umiestnenie) fotiek vo svojom profile. Ako som pozeral - texty zostali, fotky sa nezobrazujú - pretože tvoja stránka nevie, kde ich má hľadať. Takže ťa čaká asi len editovať recepty a dopĺňať linky na fotky.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    akeber Ja som chcela dať naspäť fotky s Google lebo tam zostali ale sú veľmi malé, neviem prečo nezobrazí len niektoré fotky? Idem vyskúšať pridať profilové fotky mám ich aj na FB aj na Vareche som zvedavá či to pôjde. O profilové fotky sa nebojím tie mám aj inde nie len v Google horšie to bude s postupové v receptoch :-( .
    akeber Funfuje to profilové fotky s FB sa ukazujú veľkosťou tak ako pred tým Chvala Bohu! ĎAKUJEM Misoft .
    kozlíček akeber,recepty sa mi zobrazia a fotky nie.Som z toho prebohovo smutný.Teď babo raď.
    akeber kozlíček si naozaj kozel ,,,,, to Ty nemôžeš pochopiť 3 roky sa venuješ niečomu,,,,,, ale dá sa opraviť čo mňa teší , Ty mňa nemôžeš rozhodiť nemáš na to
    misoft @akeber - nemáš za čo - aspoň že to ide
    kozlíček akeber,čo píšeš za vtákoviny,pochopila si čo som napísal?Nemal som na pláne ťa rozhodiť,ale teraz si mi ukradnutá!!!
      zbaliť

    Vymazala so v google niečo ako kód správcu ,,,, webu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.