Zavrieť

Porady

Chýba podpisová politika pre kľúč

mám problém podať prehľad na e dane/ nová dohoda/ stále mi vypisuje chýba podpisová politika pre kľúč ... zo system registry - nainštalujte si este raz podpisovu politiku - poprosim o pomoc
11 komentárov     zbaliť
grette ako si to vyriešila? Ja mám dnes ten istý problém...
darinabar podavala som prehlady cez financnu spravu - tam som nemala problem
AnnaK Mne to tiež vypisuje na eDane a pritom nepoužívam ZEP. Tak som podávala prehľady cez portál Finančnej správy a tam mi prešli všetky podania v poriadku. Žiadnu inštaláciu podpisovej politiky odo mňa nepýtalo.
Podávala som aj všeobecné podania na DÚ a tiež to prešlo v poriadku. Nechápem, prečo to na eDane nejde. Pritom ešte v januári to fungovalo normálne.
ajacik Podarilo sa mi to urobiť ...... Nastavenia pri štarte ..... Podpisova politika ..... Default ......Tak sa mi podarilo odoslat Prehlad. Uvidim ci to bude treba nastavit aj pri inych
darinabar toto skusim zajtra - viac mi vyhovuju eDane
grette Aj ja radšej podávam cez e-dane. Použila som postup od ajacik- vyšlo to! Ďakujem pekne za tip
Zorenka1 Ten istý prípad včera cez e-dane, ale pomohla som si - ísť cez e-dane - pomocník - podpisovacie kompomenty- stiahnuť dľa inštrukcií s príponou reg.,
teraz mi e-dane fungujú, priznám sa, že som sa cez portal fin.správy v tom nevedela zorientovať, jednoduchšie je podať pre mňa z e-dane.Ale zrejme je to len zvyk.
AnnaK Akým spôsobom prosím ťa podpisuješ podanie? ZEP-om alebo elektronickou značkou?
Zorenka1 ID a heslom sa prihlásim, nemám ZEP
duficek zorenka dakujem, cez stranku FS som reg subor stiahol, spustil, uspesne updatol registre windows, ale edane stale hadzali tu istu chybu s podpisovou politikou. pomohol mi az navod od teba, priamo cez aplikaciu edane som opat stiahol reg subor a spustil, uz mi to ide....dakujem
Richard presunul som to do otázky, nezdávaj otázky do odpovedí, viď etiketa alebo návod
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PitiR je offline (nepripojený) PitiR

    PitiR
    Treba nainstalovat novu podpisovu politiku, ktoru najdete na webe financnej spravy, podla informacii z aplikacie edane, stara podpisova politika platila do konca januara/2014. Podpisova politika je v podstate len zapis suboru do registrov. Po stiahnuti daneho suboru s priponou reg, kliknite pravym tlacitkom a dajte zapis do registrov (alebo aj tzv. merge)
    AdrianaA Ak je to pre niekoho zložité, tak si zavolajte na podporu. Budú Vás presne navigovať.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    Nepouzivam ZEP, mam eDane. reg subor stiahnuty zo stranok financnej spravy mi nefungoval, eDane mi hadzali stale tu istu chybu podpisovej politiky.

    Pomohol mi az navod od zorenka1
    Priamo v programe eDane ist na pomocnik - podpisovacie komponenty
    Stiahnut podpisovu politiku bud pre windows XP 32 bit, alebo 64bit windows vista, 7, 8 - podla toho aky windows mate.

    Na dany subor, ktory sa stiahol treba v prieskumniku 2x kliknut mysou aby sa spustil, odklikat suhlasy a je to.
    Snad to takto podrobnejsie niekomu pomohlo.

    Chýba podpisová politika pre kľúč

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.