Zavrieť

Porady

Pes neustále vrčí a breše na druhé..

Mám taký problém žekeď idem von so psom a ide naokolo druhý, ten moj vždy začne vrčat a brechať naňho a keď je už bližšie snaží sa vytrhnuť. A už sa aj raz vytrhol a začal sa byť s druhým a skončilo to že obydvaja sa dohrýzli do krvy. Tak či neviete čo mám urobiť aby prestal. A dokonca sa nedá ani pohladkať! Je zaočkovaný a ma 4roky..
Usporiadat
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

nie každý pes má rád iných psíkov.. naša je taká istá, nepomohlo ani cvičenie, ani pamlsky.. jednoducho nie je priateľská k iným psom.. ale zaujímavé, že takto reaguje len keď je na vodítku.. akonáhle je na voľno, tak nie je agresívna.. už sme sa s tým zmierili, a snažíme sa vyhýbať sa iným psom, keď vidím že chce útočiť..
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

mozno iny pohlad by ste mali po pozerani praktik Cesara Millana, znamy zo serie Znalec psi duse (Dog Whisperer). Teraz ide v Amerike na Nat Geo Wild nova seria, pod nazvom "Cesar 911". https://www.youtube.com/results?sear...si%20duse&sm=3
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Cesar Millan-hoď si do gúgla,má veľa videí,je na FB,dokonca mu vyšla knižka aj v slovenčine.Prevychováva "zlých" psov.
erik bol rýchlejší
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať