Zavrieť

Porady

kamerovanie v stánku v obch.centre

Dobrý deň,
chcem sa spýta´t,či je potrebná nálepka typu "priestor je kamerovany...." ak je kamerovany sukromnou kamerou
teda zamestnavatelom) stanok v obchodnom centre ak cele obchodne centrum kamerovane je a pri vstupe je to vyznacene.
vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Právnik, Firemné poradenstvo ...viac JUDr. Lucia Semančínová
    logo
    Firemné poradenstvo
    Ak stánok prevádzkuje iná osoba ako vlastník (prevádzkovateľ) obchodného centra, je povinný nielen označiť svoju prevádzku (stánok) označením, že priestor je monitorovaný kamerovým systémom, ale je povinný si splniť aj ďalšie povinnosti podľa zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 v znení neskorších predpisov (oznámenie na úrad, prijatie bezpečnostných opatrení, poučenie oprávnených osôb a pod.).

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    Mila123, Richard, Retuska, Ing. Ľubomír Janoška, arizona
    5
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Retuska no praveze zamestnavatel je rpesvedceny ze nemusi aj ked som ho upozornila na tuto skutocnost,vraj su pripady kedy& v obch.centre netreba,preto sa radsej informujem,ale aj ja som to zo zakona tak vyrozumela
    misoft @Retuska - ak si len zamestnanec - tak si nad tým hlavičku nelám. Až príde na lámanie chleba - odpovedz - Obráťte sa na šéfa..... a on si svoje schytá.....
    Retuska dakujem pekne za odpovede
      zbaliť
    Richard 11.04.14 19:21 priradil do Porady

    kamerovanie v stánku v obch.centre

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.