Zavrieť

Porady

ochrana osobných udajov

Zdravím
Určite poznáte dlžníks.k, stránka , ktora zrkadlovo kopíruje mená a adresy, dlžníkov soc.poistovne, zdravotnej poistovne,
chcem sa opytat je to všetko v poriadku ked bez mojho vedomia, suhlasu používa moje meno a adresu , aj ked to nemoze. Viem ze zdrav.poistovna a socialna poistovna to ma povolene zo zakona , ale tato stranka nie a kludne tam maju moje udaje, mimochodom nie su zalozene celkom na pravde ,dlzny som ale nie taku ciastku aku vedu,
Teda moze tato tsranka uverejnovat moj dlh, moje mneo a adresu pokial im na to nedam suhlas, napisal som im odpisali mi ze ich pravnici to maju ošetrene a nepotrebuju na to povolenie osob zainteresovanych, napisali taktiez ze ma zmazu pokial budu aktualizovat databazu a nebudem mat dlh v zdravotnej poistovni.
je to dost neprijemne nakolko ked si do googla zadam moje meno tak to vyhodi ako prve a potom facebook, kontaktoval som aj google, napravia to , ale nejde mi do hlavy ze nejaky pako si skopiruje na svoju stranku osoby dlzne kde kolvek a da si to na svoj web a bude z toho profitovat koli reklama, nastupil som do novej prace a prve co si moj sef hodil do googla bolo moje meno a adresa na o videl moje meno dlžník.sk.
Sanžím sa dlh splacat nie je vysoky ale bol som dlhsiu dobu enzamestnany,
Prosim o radu ako postupovat aby ma odtial odstranili, Velmi pekne dakujem Pekny uprsany den
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    Dobrý deň,
    na jednej strane platí, že prevádzkovateľ stránky dlznik.sk je oprávnený tak isto ako každý iný prevádzkovateľ spracúvať osobné údaje, ktoré už boli zverejnené v súlade so zákonom. Tým, že niekto opakovane zverejní informácie, ktoré už boli zverejnené, naviac ani vecne nič nezmení.
    Na druhej strane, každý prevádzkovateľ má povinnosť spracúvať správne a aktualizované osobné údaje. Ak sa v priebehu nejakého času Váš záväzok zmenšil a táto informácia je k dispozícii na stránkach SP a príslušnej ZP, prevádzkovateľ je povinný aj dĺžnu čiastku (ako osobný údaj ekonomickej identity) aktualizovať. Ak to neurobí sám na základe zmeny v zverejnených dátach SP a príslušnej ZP, je povinný to urobiť na základe Vašej (písomnej) žiadosti.
    Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 16.05.14 at 12:03 Dôvod: preklep
    jancibakanci Takže ja nemozem urobit nic, moze si zverejnovat kto co chce, ale spravne, dakujem vam pekne, toto je ale stat
    Dakujem Vam p. Janoška

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ak zverejňujú údaje, ktoré sú klamlivé, nesprávne, zavádzajúce - oznám to http://www.dataprotection.gov.sk/uoou/ - oni si už na nich "posvietia".

    ochrana osobných udajov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.