Zavrieť

Porady

Zauctovanie zaplatenie za dobierku

Dobry vecer,
rada by som sa informovala, ako sa uctuje pripad, kedy vyberiem peniaze z bu(ATM) a idem s nimi na postu, kde zaplatim poste za odoslanie mojich zasielok... Vedeli by ste mi poradit, ako to zauctovat? ja ako internetovy obchod peniaze neprimam za tovar, nemusim mat rp... velmi pekne dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Peniaze z účtu predsa prijmeš do pokladne a tam aj zúčtuješ doklad za poštovné = služby. Píšeš o odosielaní zásielok, no v názve témy o dobierke. Dobierku nedostaneš ty, ale zákazník, jej úhrada je pre teba tržbou.
    Neprijímaš peniaze? Rozdávaš zadarmo? Pošli aj mne.
    Zrejme si myslela v hotovosti. Vidíš ako je dôležité správne formulovať otázku?
    Nemáš účtovníčku?
    Misickaaa Dakujem za skoru odpoved, ano ospravedlnujem sa zle som naformulovala otazku, ale ocividne ste pochopili, to znamena, ze ked vyberiem peniaze z uctu do pokladnice, aj ked ju realne nemam ? resp. iba na 211? (citala som o vela problemoch s rp)
    Dav Elektronická registračná POKLADŇA a účet 211 POKLADNICA sú dva odlišné pojmy.

    Zauctovanie zaplatenie za dobierku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.