Zavrieť

Porady

nezakonna vypoved

Dobry deň potrebujem poradiť ,zamestnavateľ mi navrhol vypoveď dohodou ,ktoru som podpisal a ta íšla na podpis do Bratislavy a podpisana mi mala dojsť p.pomer skončil 31.05.2014 ale dodnes nemam v rukach vypoveď a tým padom sa nemožem registrovať na UPSVR a musim platit ZP ,ako postupovať poraĎte načo mam narok ? ďakujem všetkym dobrým ľuďom za pomoc .
kopretinka a prečo si dal názov nezákonná?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    PP ste išli ukončiť dohodou, nie ako píšeš výpoveďou. A nemáš ani jeden exemplár podpísaný druhou stranou? AK nie, PP teda neskončil.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Vypýtaj si od zamestnávateľa zápočtový list. Tam bude dátum ukončenia PP.

    A pýtala si sa v práci, prečo ti ešte nedali podpísanú dohodu?
    kopretinka ale on tú "výpoveď dohodou" predsa podpísal........
    Chobot Ja to chápem, on ju podpísal, mal ju ešte podpísať niekto z vedenia (sedia asi v BA) a potom mu mali jeden exemplár vrátiť. V deň ukončenia mal dostať zápočtový list. Treba ich naháňať, aby mu to dali a nie len nečinne čakať, čo sa bude diať.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Na UP sa registrovat mozes, doklady prinesies az potom, daju ti termin.
    Zaregistrovali by ta podmienecne, s tym, ze az po prineseni dokladov by to potvrdili.
    Uz si aj tak presvihol lehotu 8 dni od skoncenia PP, ak PP skoncil 31.5., takze ta UP zaregistruje az odo dna registracie, nie od 1.6.
    Na cas od 1.6. do dna registracie sa musis prihlasit ako samoplatitel v zdravotnej poistovni.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.