Zavrieť

Porady

Kontrola z UDZS

Dobry den,
Kolegyna mi nechala odkaz ze v pondelok rano sa nahlasila kontrola z Uradu na dohlad nad zdrav.starostlivostou. neviete co to znamena? Naco sa mam pripravit??? Sme vyrobna spolocnost.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    nemali ste v organizácii pracovný úraz a rozumela kolegyňa vôbec správne? Vykonávate nejakú zdravotnú starostlivosť?
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sam3 nevykonavame zdrav.starostlivost. mame zabezpecenu zdrav.sluzbu PRO CARE. ano, mali sme asi 3 urazy za sebou, a plus cakam jedno podozrenie na chorobu z povolania - ale podozrenia na chorobu z povolania chodia postou a mozno sa aj zmylila v nazve a pridu z Uradu verejneho zdravotnictva - len to ze oni pridu az ked zam-tel je informovany o podozreni z CHzP a o nicom takom neviem. myslela som ze ak kvoli urazom, tak by prisli na kontrolu z Inspektoratu prace. spekulujem rozmyslam vselijako. ani neviem co si mam prejst ci je vsetko ok.
    willma Nie je doba PN po úraze viac ako 42 dní? V tom prípade príde inšpektorát práce. Porozprávaj sa s kolegyňou - určite niečo zle porozumela.
    sam3 rozpravala som sa s nou, mlada sa vystresovala a pozabudla s kym teda rozpravala, zmanazovala mi kontrolu bez toho aby som o tom vedela, mala posunut kontakt na mna a tak dalej...to uz nieje pre tentokrat podstatne...hlavne je ze tearz neviem koho ocakavat... nemali sme uraz ktory by trval viac ako 42 dni. mala som uraz ktory bol viazany PNkou a v taky cas to posuvam hned na IP.
    willma Tak sa teš na prekvapenie a daj potom vedieť
    sam3 no teda mala som pravdu...bola to kontrola z regionalneho uradu ver.zdravotnictva a jednalo sa o beznu bezproblemovu kontrolu s dvoma pred dochodkom milými paniami presli prevadzku, opytali sa na par beznych veci, toto mame v naprostom poriadku, nakolko sme dost velka vyroba, teda to by neslo nieco nemat v poriadku co sa tyka takych naozaj pre mna samozrejmych veci
    willma No super
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.