Zavrieť

Porady

Preplatenie dovolenky

Ahojte,

za rok 2014 som uz minula vsetku dovolenku ktoru som mala na cely rok. Avsak dala som vypoved a o mesiac odchadzam. Budem musiet preplatit dovolenku ktoru som vycerpala navyse ktora mala povodne spadat na oktober, november, december?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    NewAccountant A vies mi zhruba vypocitat kolko to bude?
    Tweety vešteckú guľu nemám, uviedol si málo údajov, napr.koľko je ročný nárok, aký bol priemer, ktorý bol preplatený, O mesiac odchádzaš to k poslednému dňu alebo?Musíš doplniť podstatné informácie.
    kn-alka a to akože odkiaľ máme vedieť, akú máš výplatu? ani nevieme, koľko na koľko dní dovolenky ti vznikol nárok 20 alebo 25

    vypočítaj si: 20(25) / 12 x 3 ... toľko dní dovolenky musíť "vrátiť"

    pozri sa do výplatnej pásky, koľko si dostal za dovolenku a vynásob si to dňami a budeš mať približný výsledok.
    NewAccountant dakujem, uz budem vediet ste super!
      zbaliť

    LydaLyda je offline (nepripojený) LydaLyda

    LydaLyda
    Potrebujem poradiť, zamestnanec končí pracovný pomer ku dňu 31.12.2014, ale má nevyčerpanú dovolenku z roku 2013 = 8 dní a celú nevyčerpanú dovolenku z roku 2014 = 30 dní. Môže mu zamestnávateľ preplatiť celých 38 dní dovolenky, alebo len dovolenku z roku 2014 = 30 dní?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety tých 30 dní nároku je aj dodatkovou? AK áno, tak tú dodatkovú mal vyčerpať, nemôžeš ju preplatiť.
    LydaLyda áno aj s dodatkovou je to 30 a čo tých 8 z roku 2013?
    Tweety 2013 by som nepreplatila, mohol si ju vyčerpať, rovnako aj dodatková sa musí čerpať, preplatila by som len 25 z roku 2014.
      zbaliť

    Preplatenie dovolenky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.