Zavrieť

Porady

Výpovedná doba, nieje kde odpracovať.

. pocas mojej RD prevadzka kde som pracovala zanikla. Som zamestnana 10 rokov. Viem že mám narok na výpovednu dobu + odstupné. no len nemám tu výpovednú dobu 3 mesiace kde odpracovat. zamesnavatel mi ponukol pracu 190km dalej od mojho povodneho pracoviska. ze si tam mam tie tri mesiace Vypovednej doby odpracovať. a potom dostanem odstupne. 2.) dalsia moznost je ze si vycerpem 45dni dovolenky a potom ma prepusti s odstupním. 3.) Mam narok nato aby som ostala pocas vypovednej doby doma a dostavala 3 mesiace moj priemery plat vypocitaný za rok a po uplinuti vypovedej doby odstupne za 3 mesiace?
Naposledy upravil Jana Novosádková : 29.09.14 at 13:25
7 komentárov     zbaliť
arizona http://www.porada.sk/t241041-poprosi...podstatu.html#
Luulaa Prosím ťa, teraz si v akom štádiu? Teda, ešte si doma na rodičovskej dovolenke, či už máš nastúpiť?
Jana Novosádková som este na RD. dnom 6.10 nastupujem do zamestnania
Chobot A čítala si tú tému, na ktorú si reagovala? Lebo tam máš všetko napísané.
Jana Novosádková Ano citala. Len mi nebolo jasne ci mi zamestnavatel moze nariadit odpracovat výpovednu dobu 190 km od povodnej adresy co je v pracovnej zmluve.
Chobot Nie, nemôže. Podľa pracovnej zmluvy máš (predpokladám, že je to tam uvedené) pravidelné pracovisko tam, kde je to teraz zrušené. Nie je to tvoj problém, že zamestnávateľ zrušil to pracovisko. Bez tvojho súhlasu ťa nemôže presunúť na pracovisko vzdialené 190 km !!! Išlo by o pracovnú cestu, kde by si mala nárok na stravné a úhradu ostatných nákladov (ubytovanie, cestovné a pod.).
misoft Okrem toho - zamestnávateľ musí prihliadať i na potreby zamestnanca, najmä matky, starajúcej sa o maloletého....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Podobný problém, rovnaké možností odpovedí ako v príspevku, od ktorého si sa odrazila.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zamestnavatel ti moze nariadit cerpanie dovolenky pocas vypovednej doby.
    ak ti nebude uz mat co nariadit, moze ta nechat doma kvoli prekazke v praci na strane zamestnavatela.
    Ty ale nemas moznost sa rozhodnut, ze nebudes cerpat dovolenku, ak ti ju zamestnavatel nariadi.
    Je na zamestnavatelovi, ak osa rozhodne pokryt tvoju vypovednu dobu.
    Taky narok - ako si predstavujes - nie je.
    Jana Novosádková to mi je jasne, že mi moze nariadit si cerpat dovolenku. len ci mi moze dat po vycerpani dovolenky pracovat na pracovisku 190 km. od povodneho pracoviska, do skonceni vypovednej doby.
    misoft Zákonník práce §55 ods.1,2,3,4

    Výpovedná doba, nieje kde odpracovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.