Zavrieť

Porady

Výpočet platu vedúceho pedagogického zamestnanca -správne?

Riaditeľ MŠ - samostatný ped. zamestnanec, VŠ kvalifikovaný, 13 rokov praxe.
Platová trieda 10 612,50
Plat.tarifa zvýšená 80,00
Spolu 692,50 ; zvýšené o 24%=858,70. Stupeň riadenia IIa a teda príplato za riadenie v rozpätí 10-30% z 858,70. TAK? Alebo sa to zvýšenie o 24% ráta len zo sumy o ktorú sa zvyšuje platová tarifa? Už som z toho jeleň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    gastanka ma 20%
    bambina1011 FP vedúceho zamestnanca je: 844,5 eur.
    bambina1011 vysvetlenie: 612,5 + 147(je 24% zvýšenie) = 759,5 a z toho 20 % je 151,9. zaokruhľuje sa nahor 152 eur.
    TP: 612,5 + ZPT: 80 + RP: 152 = 844,50 evri..
    gastanka Aj ja som nad tym sedela a ja som ratala takto: 10 platova trieda+platova tarifa podla odprac.rokov zvysena o 24%=692,50€. Príplatok za riadenie skoly vyrátam ako 20% zo sumy 692,50. Teraz to asi mám správne....kým som to ja pochopila... Dakujem :-)
    bambina1011 Váš výpočet je nesprávny...
    gastanka dakujem za Vasu odpoved. Este, ak sa mozem spytat - je spravne, ak maju pedagogicki zamestnanci ratanu mzdu podla poctu odpracovanych dni - cize nizsiu ak ma mesiac 20 pracovnych dni a vyssiu ak ma mesiac 21 prac. dni, alebo ma byt mzda stale rovnaka? Uvazujem sedliackym rozumom - nie som uctovnicka, ani mzdarka, len chcem vediet, ci to mame u nas spravne - my mame kazdy mesiac inu vyplatu. Dakujem :-)
      zbaliť

    Výpočet platu vedúceho pedagogického zamestnanca -správne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.