Zavrieť

Porady

Koľko pýtať za účtovníctvo.

V súvislosti s KV DPH ale aj s inými leg.úpravami sa výrazne navýšila práca účtovníka. Nebudem sa tu rozpisovať o tom, prečo, veď to vie každý účtovník. Moja otázka znie: upravili ste si cenu za účtovné práce v súvislosti s KV? Ja zatiaľ nie. Iba naznačujem svojim klientom, že práce sa mi navýšila minimálne o 2/3, navýšili sa mi výstupy a pod. Iba sa na mňa pozerajú ako"teľatá na nové vráta".
Zapojí sa niekto do debaty alebo môžem sa s niekym nadviazať súkromnú debatu? Som z východu Slovenska a tu veru mi účtovníci nemôžeme veľmi vyskakovať kvôli cenám. Ďakujem všetkým za názory, prípadne za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Jasom si nacenila u tých, ktorých účtujem za položku za KV 7.- alebo 6.- Eur ako u koho. Paušály upravujem, keď sa jednoducho do neho nevmestím smerom na hor. Inak veľmi často sa stretávam s problémom, že niektorí nás účtovníkov nemajú vôbec za nič... Čo je veľmi smutné, pretože si dovolím povedať, že sme určite veľmi veľmi dôležití.
    Naposledy upravil Economic : 19.10.14 at 15:46 Dôvod: doplnenie

    Koľko pýtať za účtovníctvo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.