Zavrieť

Porady

výpoveď v starom zamestnaní+ rodičovská dovolenka + nové zamestnaniee

Ahoj, potrebovala by som poradiť ako postupovať v situácii : momentálne som zamestnaná na dobu neurčitú, som na rodičovskej dovolenke do 27. apríla 2015. do pôvodného zamestnania by som sa už však nechcela vrátiť, nastúpiť by som mala 1 novembra do nového zamestnania. môžem byť súčasne na rodičovskej dovol, nastúpim do nového zamestnania na novú pracovnú zmluvu a v starom zamestnaní dám výpoved dva mesiace pred skončením RD aby mi plynula výpovedná doba? dakujem pekne za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Môžeš byť súčasne v dvoch zamestnaniach. Zatiaľ by som výpoveď v prvom neriešila. Počkaj až na skončenie RD a uvidíš, keď oznámiš mesiac pred nástup návrat, ako zareaguje zamestnávateľ. AK nebude mať miesto, musí to riešiť výpoveďou a budeš mať nárok na odstupné, stále sa dá skončiť PP ešte aj dohodou. Pri výpovedi z tvojej strany, nárok nevzniká. AK dohoda nebude možná, podáš výpoveď.

    výpoveď v starom zamestnaní+ rodičovská dovolenka + nové zamestnaniee

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.