Zavrieť

Porady

ako načítať a otvoriť DP

DP podávam elektronicky, teraz potrebujem otvoriť riadne DP za 2013 a vôbec mi to nejde, ani výkazy k DP..........všetko ostatné mi ide pekne hned otvoriť /DPH,mot.voz..atd/. Je to chyba stránky fin.správy alebo ja k tomu potrebujem nejaký špecialny program ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    a ako ho otváraš?? cez stránku finančnej správy, história komunikácie, nájdeš si DP ale musíš mať nastavený správny dátum, klikneš na lupu, a potom Zobraziť elektronický dokument.. mne to funguje..
    Naposledy upravil Žabinka : 28.10.14 at 11:06
    a.jpg  
    aa.jpg  
    1/1
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Monika Šps idem to skusiť, lebo som to skušala cez edane a všetko ide len DP s výkazmi nejde
    Monika Šps no neviem teda, prihlasila som sa na finančnú správu, ale žiadu historiu komunikacie neviem nájsť a som preklikala všetko :/
    Papierniková Osobná internetová zóna - História komunikácie - Odoslané dokumenty
    Monika Šps ďakujem za radu, už som našla historiu komunikacie, ale nereaguje na kliknutie vôbec nič, ani katalog služieb ani katalog formulárov, proste ani jeden ten farebný štvorec
      zbaliť

    Papierniková je offline (nepripojený) Papierniková

    Papierniková
    skúšala som, ide mi otvoriť aj cez stránku finančnej správy aj cez aplikáciu edane
    Monika Šps škušala som cez edane odoslane dokumenty, všetko mi ide len DP s výkazmi nie

    rennka je offline (nepripojený) rennka

    rennka
    Monika, niečo podobne som mala aj ja. Napíš adminovi stranky aký máš problém, nech Ti skontroluje tvoj účet... Mne po dotaze na druhý deň všetko fungovalo ako malo
    Monika Šps aha , dobre idem písať, lebo fakt sa neviem nijako dostať k tým dokumentom

    ako načítať a otvoriť DP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.