Zavrieť

Porady

Denna uzavierka

Vcera som zabudla urobit DU, tym padom ma dnes rano PC upozornil ze nebola vykonana. Musela som samozrejme urobit DU s minulym datumom tak som prestavila cas v pokladni kde mi ukazovalo vcerajsi datum. No napriek prestavenemu casu v ERP mi vytlacilo uz dnesnu uzavierku , co mam robit ? Dalsiu urobit ma nepusti uz ak ju urobim bude to uz na dalsi den ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    prečo myslíš že dnešná uzávierka sa ti nebude dať urobiť?? na uzávierkovom bločku by si mala mať dátum síce dnešný, ale ten hovorí o dátume vytlačenia uzávierky, a dátum včerajší, z ktorého je jasné, za ktorý deň je to uzávierka.. mne sa tiež občas stane že zabudnem na uzávierku, a vtedy robím uzávierky dve, ráno, keď ma pokladňa upozorní, a večer, keď vypínam pokladňu.. možno však závisí od pokladne.. ja mám Elcom Euro 100TF..
    FoxieRoxie Myslim, ze to nepojde pretoze mi ukazuje len jeden datum.....nie vcerajsi a datum vytlacenia...iba dnesny..

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    ale pustí, pustí. Ak nie, tak je to chyba v pokladni a potom môžeš volať do svojho servisu.
    Ak si si pozeral pásku, tak vidíš dva dátumy - dátum vytlačenia a ten dôležitejší - za ktorý deň je robená závierka.
    Len pokoj, všetko bude dobré
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kn-alka nie vždy - záleží od pokladne
    ja mám pokladňu, ktorá ma upozorní, že nebola spravená uzávierka, vytlačím ju ráno za predchádzajúci deň a večer vytlačím uzávierku za tento deň

    ale mala som klienta v pohostinstve, neviem aký typ pokladne mal, ale tá mu neumožňovala spraviť uzávierku 2x za deň. Ak sa im stalo, že uzavreli hoc aj minútu po polnoci, už večer pred polnocou nevedeli uzavrieť deň, museli čakať zasa aspoň minútu po polnoci.
    jslancik dávno/nedávno to bolo? typ pokladne? bol už fiškálny modul?
    kn-alka minulý rok, mal fiškálny modul a neviem typ pokladne
    FoxieRoxie no bolo to dnes rano, pokladna Varos FT 4000 . Preto si myslim, ze uz ma nepusti urobit dnes lebo mam len dnesny datum a nie ako vyssie pisu poradcovia zejeden den vytlacenia a druhy za ktory den bola DU ma len 4.11 teda dnes
    Žabinka ja si zase myslím, že ak ťa pustí dnešný deň blokovať, tak sa ti bude dať urobiť denná uzávierka.. ak je pokladňa správne nastavená, mala by vedieť priradiť uzávierku k príslušnému dňu..
    Žabinka http://www.varos.sk/fm4000/strucny_navod_ft4000.pdf
    na strane 18 dolu sa aj o tom píše..
    FoxieRoxie Blokovat ma pusti len ci mi to nepriradi k uzavierke uz na zajtra...nieze skusim vecer urobit DU na dnes a vytlaci mi na 5.11 . to ma dorazi
    Žabinka tak zajtrajší dátum tam určite nebudeš mať.. to by už určite bola chyba pokladne..
    FoxieRoxie Cas som synchnronizovala presne ako je v navode a potom vytlacila DU za 3.11. ale ukazuje 4.11.....cize vecer by to malo ist ak nie tak kontaktujem nadriadeneho nech ma aj zdrbe Dakujem za ochotu : ))
    Žabinka ja si myslím, že to bude ok.. potom ešte daj vedieť, či to išlo..
    FoxieRoxie Nakolko sa to vraj nikdy ziadnemu z mojich kolegov za 2 roky nestalo, ze zabudli na DU(to urcite) Odporucili ma kontaktovat nasho servismana , chlapca na vsetko, ktory namiesto rady pyta odomna fotky, cislo a FB ...Napisala som mu co sa udialo , dam vediet ako to dopadlo
    FoxieRoxie PODARILO SA ... Sice je rovnaky datum so vcerajsou ale islo to ....dakujem za radu aj povzbudenie Krasny vecer
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.