Zavrieť

Porady

Bankové výpisy - poplatky

Dobrý deň, poprosila by som Vás o radu - kontrolovala som si výpisy a zistila som, že pred piatimi mesiacmi som zabudla zaúčtovať odpustenie poplatkov za vedenie účtu, zaúčtovala som iba poplatok - zriadili sme si nový účet. Začínam, vedeli by ste mi poradiť aby som nemusela nahadzovať všetko odznova - sme s.r.o. a nie sme platci DPH.
4 komentárov     zbaliť
Tweety upresni ako odpustené? Mali ste ich naúčtované a potom stornované alebo ako?
bodliak Banky to tak robia. V posledný deň v mesiaci naúčtujú poplatok 5 eur za balík služieb a potom dajú -2.50, ak sú splnené podmienky. Asi zabudla nahodiť položku -2.50.
vikuš Je to nový účet založený v koncom júna - za vedenie účtu bol poplatok 3,50 eur a hneď za tým je vrátenie 3,50 eur ako odpustenie poplatkov za platby a vedenie účtu. Neboli robené v tom mesiaci žiadne prevody a ja som zaúčtovala, že sme zaplatili, ale sakra neviem prečo som nezaevidovala aj odpustenie poplatkov.
Tweety odpovedala som v príspevku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    AK si na BV mala takto uvedené položky: poplatok za vedenie, 568/221, odpustenie poplatku potom -568/221.
    PS potom ti v tom mesiaci nemohol sedieť účet, nevšimla si si?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vikuš Ďakujem, a teraz spätne si to môžem opraviť, alebo musím ísť odznova.
    Tweety záleží od softu, mala by si otvoriť BV a doúčtovať
    vikuš To som urobila.
    Tweety tak už len skontroluj konečný stav účtu, či je to OK
    vikuš Ďakujem Vám, to mi sedí
      zbaliť

    Bankové výpisy - poplatky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.