Zavrieť

Porady

Doklady na predloženie súdu k rozvodu manželstva

Dobrý deň súrne potrebujem poradiť, mám doniesť doklady k rozvodu manželstva o príjme za posledných 12mes.
Potrebujem vedieť, či to musím pýtať teraz od každého zamestvávateľa nanovo?

A ešte keď som mala popri zamestnaní aj živnosť ak mája do oktobra to im mám ako zdokladovať príjem, ĎAKUJEM PEKNE

Prosím vedel by niekto?

Kopertinka ďakujem, neviem ešte ako vyriešiť tú živnosť v tomto roku.
Naposledy upravil BUTTON. : 11.11.14 at 08:00
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Súd by si mal vyžiadať podklady od zamestnávateľa. Príjmy zo živnosti zdokladuješ jedine podaným daňovým priznaním za príslušný kalendárny rok, čo je najskôr 01.01.2015. Ak Ti bolo zo súdu dané tlačivo na potvrdenie príjmu - požiadaj posledného zamestnávateľa o vyplnenie. Zvyšok uvedieš na pojednávaní vo výpovedi, zober zo sebou výplatné pásky, výpis z účtu a predlož aj tieto doklady. K živnosti - účtovníctvo, daňovú evidenciu alebo sumár príjmov.
    BUTTON. Ahá, no mám tam napísané prineste si so sebou potvrdenie o príjme za pos. 12mes.......a na konci ak budete žiadať náhradu straty zárobku dajte si potvrdiť toto...potvrdenie zamestnávateľa.......takže všetko donesiem radšej a k tej živnosti VEĽMI PEKNE ĎAKUJEM za usmernenie.
    kopretinka 11.11.14 07:34 priradil do Porady
    kopretinka 11.11.14 07:33 priradil do Porady

    Doklady na predloženie súdu k rozvodu manželstva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.