Zavrieť

Porady

Ukočenie prac. zmluvy, ktorú som osobne nepodpísala ani mi nebola doručená

Zmluvu som mala od 01.01.2010 na dobu neurčitú, keďže v máji 2010 som nastupila na PN z dôvodu zdrav. problémov počas tehotenstva a bola som na nej až do nástupu na materskú v decembri 2010. Potom som v júli 2011 nastupila na RD, a zamestnávateľ mi dal k 31.12.2011 ukončenie prac. pomeru podľa par. 63 ods.1 písm. a zákona č. 311/2001 Z.z zákonníka práce nakoľko na firmu bol vyhlasený konkurz. No mne poštou ani osobne som nič neprevzala. Dnes v roku 2014 keď som nastupovala na druhú materskú som to zistila a až teraz v roku 2014 na moje naliehanie mi zamestnávateľ poslal podklady poštou s tým, že na zmluve o skončení prac. pomeru na dobu nerčitu je uvedené že som výpoveď prevzala ja osobne aj keď viem na 100 % že som nič nepodpisovala ani nič neprevzala. Ako by som mala teraz postupovať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ukočenie prac. zmluvy, ktorú som osobne nepodpísala ani mi nebola doručená

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.