Zavrieť

Porady

ako sa zbavit všeniek u sliepok?

U sliepok som prednedavnom zaznamenal drobne zltohnede potvorky,pravdepodobne vsenky.Sliepky maju k dispozicii aj popolisko pozostavajuce zo suchej pody a drevneho popola,kde som poprasil aj pripravok EKOSIP.Niektore z nich neviem prinutit,aby sa tam popolili.Poradte,ako im mam este pomoct a vseniek sa zbavit?Kurnik maju novy,cista a sucha podstielka,po kazdom cisteny vystriekany Arpalitom Neo.Skusal som samotny EKOSIP fukat aj pod perie sliepok,ale moc to neslo.Za rady dakujem.Matios
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Martios lujza.j presne ta ista otazka u mna vyssie..
    lujza.j to je téma...čítal si ju?
    Martios vsak som ju /tu temu/ zalozil 20.31 vcera..a ty sa pytas to iste o10 minut neskor /vcera 20.41/. Pise sa tu o vsenkach aj niekde inde?Vdaka
      zbaliť

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    vyčistenú podlahu a steny natrieť vápnom - ako sa bielili v minulosti izby, zaručená dezinfekcia
    Naposledy upravil Terezia13 : 20.12.14 at 20:01
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Martios to je v poriadku,kurnik je bez parazitov,aspon teda som tie potvory tam neobjavil. Je to u sliepok v peri.
    Terezia13 a hniezda na kladenie vajíčok sú v akom stave?
    Martios mam vrbove kukane,tie su ciste a su nove,,,ja sa potrebujem zbavit parazitov na sliepkach...
      zbaliť

    csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

    Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac csillag3112
    My každý rok sliepky nastriekame pod obe krídla Arpalitom a priestory dezinfikujeme Neostomozanom a máme pokoj. Ak treba častejšie urobíme to i častejšie. Podľa potreby. U nás zásadne zaberajú tieto prostriedky.
    Martios a ak su rozlezene po celom tele, staci to iba pod kridla? ci aj ten pach arpalitu ich zlikviduje?
    csillag3112 Veto vraví len pod krídla dávame pod krídla a zaberie vždy.

    ako sa zbavit všeniek u sliepok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.