Zavrieť

Porady

dohoda o vykonani prace

Som nezamestnana a pracujem na dohodu o vykonani prace, veduca my dala dohodu od januara do oktobra, moze my dat dalsiu dohodu od novembra.Chcela by som vediet ci zamestnavatel dostava od statu za nezamestnaneho pracujuceho na dohodu peniaze. Pocula som ze vysiel novy zakon ze ludom pracujucich na dohody nesmie uz predlzit.Kolko hodin mozem do roka odrobit na dohodu o vykonani prace. Ked beriem od statu davku v hmotnej nudzi a robim na dohodu o vykonani prace do oktobra a ak nebudem chciet chodit na aktivacne prace mozema urad prace vyradit z evidencie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    Môžeš mať aj 10 dohôd u 10 rôznych zamestnávateľov...a samozrejme , že ti ju môže predĺžiť...
    Max.počet hodín na dohodu je 350... ak nebudes robit aktivačne prace nedostaneš davku v hmotnej nudzi, upsvar ta nevyhodi kôli tomu.... max prijem , ktorý môžeš zarobiť a byť súčasne evidovana na dohodu je 148,57 € pozor táto suma je BRUTTO ak ju prekročíš upsvar ťa vyradi z evidencie....

    dohoda o vykonani prace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.