Zavrieť

Porady

mam narok na dovolenku po m.d.

chcem vedieť či mam narok na dovolenku po materskej ked som išla na nu 6.tyždnou pred pôrodom ktory som mala 17.2.2012 a na md som išla januar 2012 pred tym som mala dovolenku a prerušene rizikove tehotenstvo ktore trvalo od juna.2011do decembra 2011a potom som si vyberala dovolenku kym som šla na m.d.chcem vedieť či mam aj tak narok na to alebo nie dakujem a mam už narok na 25.dni dovolenky koniec materskej 17.2.2015 a začiatok 6.1.2012 bude mi len teraz končiť vo februari a potrebujem vedieť či mam nejaku dovolenku PN bola od 16.6.2011no mne ešte neprišiel žiadny papier zo sp
Naposledy upravil Lubica A Martin Lietavoví : 27.01.15 at 17:07
8 komentárov     zbaliť
veronikasad pýtaš sa na nárok na dovolenku ? Ak ano, oprav názov témy a doplň presný dátum nástupu a ukončenia MD.
veronikasad Rozpíš samostatne obdobie materskej a samostatne obdobie rodičovskej dovolenky. MD určite netrvala do 17.2.2015
veronikasad Viem čo potrebuješ vedieť, ale bez doplnených údajov (presný začiatok a koniec materskej dovolenky) ti to nevypočítam. Treba tiež uviesť presné obdobi PN-ky v roku 2011.
veronikasad Ľubica, materská a rodičovská dovolenka sú pre výpočet nároku na dovolenku dva rozdielne pojmy. V roku 2015 ti končí rodičovská dovolenka. Kedy ti v roku 2012 končila materská dovolenka ? (máš to uvedené v rozhodnutí zo SP)
veronikasad prišiel ti v roku 2012. Alebo sa zajtra spýtaj zamestnávatela a potom doplň.
Lubica A Martin Lietavoví mne ešte neprišiel žiadny papir zo sp
Lubica A Martin Lietavoví je to vtedy ked to prestal platiť zamestnavatel ale mala by som mať teda aj ja nejaku dovolenku je tam akasi ked sa aj neda vypočítať kolko ale či je
veronikasad Ano, vznikol ti nárok na dovolenku za rok 2012. Materské neplatí zamestnávatel, ale sociálna poisťovňa. Krátenie sa uplatňuje z titulu rodičovskej dovolenky, preto potrebujem presný dátum ukončenia materskej dovolenky, alebo ak nájdeš tak začiatok rodičovskej dovolenky=kedy si sa bola prihlásiť na =Urade práce. (aj odtial musíš mať rozhodnutie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    mam narok na dovolenku po m.d.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.