Zavrieť

Porady

kalkulacka na DMV

dnes som pocula ze by na financnej sprave mala byt nejaka kalkulacka na vypocet predbeznej dane na DMV ktoru davame do riadku 40. viete niekto o tom alebo nemate niekto link na to? dakujem
Naposledy upravil smachotka : 28.01.15 at 05:12
va1ke Ahojte prosím Vás pri počítaní počtu mesiacov rátam aj mesiac prihlásenia do kedy? Aj január 2015 alebo posledný mesiac december 2014? Mám vozidlo prvá evidencia 17.5.2006.
avalik otazky sa nezadavaju do komentara ... pozri dole etiketu porady a navod ... pouzivaj vyhladavanie ... http://www.porada.sk/t258166-dan-z-m...ej-spravy.html ... http://www.porada.sk/t257727-dan-z-m...ml#post2662031 ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kattka.c je offline (nepripojený) kattka.c

    kattka.c
    túto kalkulačku som našla a páči sa mi :
    http://www.szco.sk/Kalkulacky-vypocty#calculator-dmv

    Hlasovalo 11 pouzivatelov

    Užitočné (11)
    Anika61, Benko, katka 23, Danielle369, books, Janiela, avalik, Jana_clenka, lota, mak, smachotka
    11
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    smachotka dakujem tato je este lepsia, super pomoc......
    kn-alka fungujú správne? osobne som neskúšala, ale kolegyni zle priradilo nákladné auto 2,03 ton dalo do kategórie 1-2 ton, a nie do kategórie 2-4 ton.... dokonca aj 2,5 tonové nákladné hodilo do kategórie 1-2 ton
    OlgaM POZOR! treba zadať 2.5 a nie 2,5 - čiže bodku nie čiarku - teraz som to skúšala
    kn-alka boha, že na takej prkotine človek zakopne
    OlgaM no to ma len tak náhodou napadlo vyskúšať, ale malo by to záhlásiť, že nesprávne zadané a nepustiť výpočet
    sova* Super...dobre pocita...aspon si to clovek overi :-)
    katka 23 odskúšané ....počíta OK
      zbaliť

    rennka je offline (nepripojený) rennka

    rennka
    malá praktická pomôcka
    Naposledy upravil rennka : 30.01.15 at 11:18
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Žanet Prepáč, ale nepočíta ti správne mesiace, keď túto tabuľku myslíš na výpočet predpokladanej dane do riadku 40 - evidencia 18.10.2010 v roku 2010= 3mesiace(10,11,12/2010) + 4 roky(2011,2012,2013,2014 )=/4*12/ 48 mesiacov + 01/2015= 1 mesiac spolu 3+48+1=52 mesiacov
    Benko upravila som si vzorec a je to super
    JAJA11 využila som kalkulačku a super, sedí to s mojimi výpočtami :-) Ďakujem :-)

    len neviem, prečo FS nezavesila nejakú kalkulačku, veď oni ju budú tiež potrebovať na kontrolu našich výpočtov.... ak sa pomýlime, máme smolu ..... :-(
      zbaliť
    smachotka dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.