Zavrieť

Porady

DPPO 2014

ahojte, prosím Vás čo mám vytlačiť pre s. r. o. neplatcu DPH na Dú? Daň z príjmov PO, súvaha a výkaz ziskov a strát sú už pod jedným názvom, že účtovná závierka? samozrejme poznámky. účtujem v Omege a tam mi už nedá možnosť vytlačiť súvaha a výkaz ziskov a strát riadny výkaz, iba pre priebežný alebo informatívny. Trošku som z toho mimo a potrebujem DPPO podať dnes alebo v pondelok. ďakujem
a ešte sa chcem spýtať je potrebné na Dú vytlačiť aj Oznámenie o dátume schválienia ÚZ? to akože teraz? alebo to odnesiem, keď sa účtovná závierka schváli?

Ok. tak vidím že radíte... :-(
volala som do Krosu, snáď to niekomu pomôže...
čiže to tlačivo Účtovná závierka nahrádza Súvahu a Výkaz ziskov a strát a takisto aj Poznámky 1. stranu. Ostatné stranypoznámok je potrebné vytlačiť osobitne.
Len mi nevedeli nič povedať k tomu Oznámeniu o dátume schválenia ÚZ... podľa nich sa to teraz na Dú neodovzdáva, ale mám si to ešte overiť. tak ak sa niekto nájde, kto by rád poradil a pomohol v tejto veci, budem rada...
Naposledy upravil rozália1986 : 13.02.15 at 11:50 Dôvod: doplnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Oznámenie o dátume schválenie ÚZ sa dáva len vtedy, keď pri podaní DP nebola ÚZ schválená. Po schválení ÚZ treba dodatočne odovzdať, resp. elektronicky poslať Oznámenie o dátume schválenia najneskôr do piatich pracovných dní od jej schválenia.
    KlaudiaKK No aj ja som to pochopila tak, že ak podám DP a Učt.závierku s prílohou zostavenú k 31.12.2014 už aj ako schválenú do termínu podania DP - to oznámenie o chválení už nepodávam . Dúfam, že som to pochopila správne ? - ale nakoniec - čo ma dajú zastreliť, ak podám ešte aj tú jednu stranu oznámenia o schválení účtovnej závierky s rovnakým dátumom ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.