Zavrieť

Porady

faktúra na čiastku 70€ a zaúčtovanie do KV v PÚ

Prosím Vás ak mám fa z Alza na čiastku 70€ (termoblok-fa), ktorá bola uhradená terminálom na centrále-nie je k nej ďalší doklad o úhrade ako ju treba účtovať aby správne smerovala do KV?
Jedná sa o PÚ platiteľa dph.
Ďakujem pekne.

Prosím vie niekto poradiť?
Naposledy upravil maped : 17.02.15 at 11:24
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žanet je offline (nepripojený) Žanet

    Žanet
    Alza má taký zaujímavý spôsob. Faktúra klasická sa dá vytlačiť /do istej doby , potom už len asi vyžiadať/ cez ich portál a úhradu k faktúre eviduj cez pokladňu ako úhradu dobierkou/ tiež sa dajú vytlačiť aj úhrady danej faktúry // , že je to úhrada dobierkou je uvedené aj na doklade, ktorý máš k dispozícii -v hornej časti úhrada a doprava/ ja som to smerovala v KV do B2. Raz som to nestihla, aby som si povytláčala ich doklady zo stránky tak som použila ten termoblok ako aj faktúru/ sú tam uvedené všetky náležitosti/ a zároveň ten istý doklad ako úhradu cez dobierku. Takú mám ja skúsenosť s Alza
    maped Ďakujem za reakciu.
    Táto fa bola uhradená terminálom ( kartou a následne sa úhrada objavila v banke, čiže nie dobierkou), ale dám ju do faktúr aby smerovala do KV B2.

    faktúra na čiastku 70€ a zaúčtovanie do KV v PÚ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.