Zavrieť

Porady

Pravá kamera alebo atrapa?

Ahojte,
do veľa nších predajní nám namontovali kamery cctv,
môže mi to byť úplne jedno,
len ma zaujíma a zo zvedavosti, či to môže byť pravá kamera, keď ju dali namontovanú za cca 5 mi. a napojili kábliky len do elektriky,
bliká,
vôbec nemáme wifi ani IT.
???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rasto78 je offline (nepripojený) Rasto78

    Rasto78
    Podla všetkého atrapa. Ale to sa dá aj zistiť, nie ? Bude tam nejaký štítok kde bude napísaný model a podla toho zistíš o čo sa jedná (taktiež aj cena atrapy sú rapídne lacnejšie).

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    "keď ju dali namontovanú za cca 5 mi. a napojili kábliky len do elektriky, "
    - len atrapa. Tie kábliky - napájanie imitácie sledovania - to blikanie. Ak by bola skutočná, museli by pripojiť ešte dátový kábel + nastavovanie prístupu - za 5 min. to nespraví ani IT guru.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Môže to byť aj jedno, aj druhé. Lacné bezkáblové kamery majú len napájanie, ako anténka z nich trčí len krátky cca 5cm káblik, nastaviť sa na nich dá akurát jeden zo 4 kanálov (4-polohový prepínač). Tieto sa dajú namontovať naozaj veľmi rýchlo. Niekde bude určite aj prijímač, ten vie spracovať a uložiť obraz z viacerých kamier naraz.

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Poslite foto kamery a presne Ti poviem co to robi.
    Atrapy vacsinou do elektriky ani nejdu.

    Pravá kamera alebo atrapa?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.