Zavrieť

Porady

stravné lístky

Pracoval som vo firme na Exekútorskom úrade od 1.4.2005, 9 rokov a 277 dní. Od 1.1.2015 som podal výpoveď dohodou,nakoľko mám už 62 rokov a som na dôchodku. Zistil som, že počas celej doby môjho zamestnania zamestnávateľ čerpal na moju osobu stravné lístky a mne nedodal ani jeden jediný počas doby zamestnania, poprosím o radu,ako mám postupovať pri riešení porušenia § 152 Zákonníka práce.
ivka70 Aka bola tvoja pracovna doba a ako ti zabezpecoval zamestnavatel stravovanie?
awokado stravu nám nezabezpečoval vôbec a pracovnú dobu som mal normálne 8 hod. a dosť často som chodil na služobné cesty
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    9 rokov a 277 dni a ty ides riesit teraz po odchode zabezpecovanie stravy.
    Ja niektorym veciaciam asi fakt nerozumiem. Ked ti to nevadilo doteraz, tak potom ..?? Resp. kde si bol doteraz ?? prepac ze niesom konstruktivny.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ked si na pracovnych cestach dostaval stravne, tak za tie dni narok na zabezpecenie stravy nemas.
    Na zvysok dni, kedy si bol na pracovisku, ti nejako zabezpecit stravu mali, ked nemate jedalen, tak napr. stravnymi listkami.

    Ziadaj si spatne stravne listky, vyzvi zamestnavatela na to pisomne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.