Zavrieť

Porady

Ako vydávať stravné lístky?

Ako v praxi vydávate stravné lístky? Napr. príde nový zamestnanec, nastupi.. a dám mu hneď na celý mesiac lístky? (a čo ak nebude robiť toľko aby vedel vôbec vyplatiť lístky z výplaty.. napr. za dva dni skončí...) A následne sa to kráti v ďalšom mesiaci? Alebo je to stále v poriadku vydávať lístky za mesiac spätne?
Veľa protichodných názorov som našla... a teda ak mám začať dávať dopredu, tak to bude chcieť väčšiu prerábku papierov ))
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Traba mat na to interny predpis.
    Akakolvek kontrol akceptuje vydavanie stravnych listkov dozadu napr. spolu s vyplatnou paskou za predchadzajuci mesiac podla skutocne odpracovanych dni.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    fortunka tak si urobim predpis k tomu, mam to takto pozadu uz roky... cize by som musela vydat v jednom mesiaci listky 2x aj tak
    ivka70 Tak si nechod komplikovat situaciu zbytocne.
    fortunka len som to chcela mat spravne aby nebol problem
    Llívia Ak má firma výplatný termín posledného a vtedy aj vydáva výplatné pásky, nový zamestnanec sa dostane k stravným lístkom po 2 mesiacoch. Potom stravné lístky skutočne spĺňajú to, na čo sa zamestnancom dávajú
    fortunka rovnako ako vyplata o dva mesiace..
    Llívia Výplata o dva mesiace svoj účel spĺňa, stravné lístky nie Stravné lístky slúžia na zabezpečenie stravovania v ten deň, kedy na ne zamestnancovi vznikol nárok
    Llívia Pri výplate to máš odobrené aj Zákonníkom práce, ten výplatný termín "pozadu" Pri stravenkách ich vydávanie "pozadu" odobrené ZP nemáš:
    § 152 Stravovanie zamestnancov
    (1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny. Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Lístky vydávame dopredu na mesiac ale počas SD by som možno dala vopred napr. na polovicu mesiaca a potom zas, takto by som postupovala iba v prípade, ak má malý príjem, a bol by problém s vrátením sumy za SL, na ktoré nevznikol nárok. Ale veľa záleží aj o Interných Predpisov firmy.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Stravné lístky treba vydávať dopredu. Nikto však netvrdí, že musí ich dostať na celý mesiac.
    ZP určuje povinnosti zam-eľa zabezpečiť stravu. Zam-ec má možnosť tie SL kúpiť, ak ju nevyužije - jeho problém. Takže novému zam-covi by som umožnila si SL kúpiť napr. na týždeň dopredu, tým je povinnosť splnená.
    Fakt, že sa to obvykle rieši zrážkou zo mzdy - to je iná otázka a tento spôsob by som začala uplatňovať až po mesiaci.

    Ako vydávať stravné lístky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.