Zavrieť

Porady

Cestovné náhrady pre využívanie vozidla

Potrebujem zaúčtovať z jednej firmy na druhú sumu ohľadom vozidla za dva mesiace. Mám si spísať na každý deň kilometre aj litre koľko sa tankovalo a vynásobiť to na 1km za 0,40 centov. Len mi to nevychádza. Vie mi niekto s tým prosím pomôcť? Ďakujem
Naposledy upravil Radana11 : 17.03.15 at 08:28
avalik dopln tvoj vypocet a oprav nazov otazky, lebo zadanie a nazov otazky su o inom.
Radana11 Za mesiac január sa najazdilo 4601 km. Je to Škoda Fabia, spotreba 5,9l/100 km.386,16 l sa natankovalo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Pri najazdenych 4601 km a spotrebe 5,9 l/100 km sa oficialne mohlo spotrebovat 271,459 l paliva.

    Pri spotrebovani 386,16 l paliva sa malo najazdit 6545 km.

    Pri tebou zadaných údajoch spotreba vychádza na 8,39 l/ 100 km.

    Ale upresni tvoje zadanie, ako je uvedene v zmluve o prenajme? Prenajimatel poskytuje aj palivo? Alebo je cena prenajmu za prejazdene km a palivo si plati najomca?
    Radana11 A ak pri najazdených 4601 km a spotrebe sa teda spotrebovalo 271,459 l paliva tak ako sa to vypočíta ak to chceme dať druhej firme vyfakturovať? Ďakujem
    avalik este si nedoplnila co mate v zmluve ... a uprav konecne nazov otazky aby zodpovedal zadaniu

    Cestovné náhrady pre využívanie vozidla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.