Zavrieť

Porady

rozviazanie pracovneho pomeru v skusobnej dobe

K 22.7.2015 ma zamestnanec rozviazanie pracovneho pomeru v skusobnej dobe, moze ist na pn k 22.7. alebo je lepsie si dat vypisat pn k 21.7., na urade prace ale este nie je zaevidovany
Naposledy upravil Darina1234 : 21.07.15 at 16:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    môžeš aj tak, aj tak. Ak budeš DPN - tak ťa aj tak na UPSVaR nezaradia do evidencie UoZ . až po skončení DPN.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Darina1234 ano, pn posudi lekar, na zaklade vysledkov z odberu krvi, ide o to, ci vypisat pn k 21. 7 alebo k 22.7. ci teda este na zamestnavatela alebo ak k 22. 7 tak neviem kde
    Tweety Nie je podstatné, či pred alebo po skončeníi PP .V prvom prípade dostane za 2 dni náhradu, v druhom, nemocenské od SP(ak vznikol nárok)
    Darina1234 cize pn dat vypisat aj adresu zamestnavatela a poslat ju kde, bo na urade prace este nie som zaevidovana
    Darina1234 cize, ked som pracovala len 3 mesiace a predtym som bola evidovana na urade prace 2 roky, tak mi nevznikne narok na nemocenske od SP?
    veronikasad anp, vznikne ti nárok na nemocenské. PN-ky z ochrannej doby sú viac kontrolované zo strany SP (dodržiavanie liečebného režimu). Ak sa najskôr zaeviduješ, ušetríš si cestu do zdravotnej poisťovne, lebo počas PN-ky, ak vznikne pred skončením prac.pomeru, ťa na UP nezaevidujú
      zbaliť

    rozviazanie pracovneho pomeru v skusobnej dobe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.