Zavrieť

Porady

Zvysenie platu po nastupe do prace z rodicovskej dovolenky ?

Som zamestnana na dobu nezrcitu momentalne vsak na rodicovskej dovolenke. Osoba, ktora ma zastupuje, ma o nieco vyssi plat ako ja. Je zamestnavatel povinny po mojom navrate (planujem sa vratit skor) zvysit mi plat na uroven platu mojej zastupkyne ? Nasa pracovna pozicia je identicka, cize plat by mal byt ziez identicky. Dakujem krasne za pomoc
5 komentárov     zbaliť
Mila123 nemusí, ak zamestnávateľ uznáva ah počet rokov praxe tak to nesedí......
bebuska2804 Ja v spolocnosti pracujem dlhsie, a aj celkovo odpracovanych rokov mam viac ako zastupkyna. Otazka je skor ta ci moj pripad spada pod § o nediskriminacii zamestnancov pracujucich na rovnakych poziciach.
ivka70 Mna by zaujimalo, ako ty mozes veciet z rodicovskej, aky plat ma ten, kto ta zastupuje? U vas nie je ziadna ochrana osobnych udajov?
bebuska2804 Ochrana osobnych udajov samozrejme je. Nemam to odkial vediet pokial mi to dotycna osoba nepovie. A presne odtial zo viem.
ivka70 A vy nemate v zmluve zakotvenu povinnost nehovorit o svojich platovych podmienkach???
A aj ked ti to povedala, ty by si tuto informaciu v ziadnom pripade nemala pouzit ako argument.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Pokial vo firme nemate nejaku platovu smernicu, tak s tym nic neurobis ... plat mas dohodnuty v pracovnej zmluve ... zamestnavatela mozes poziadat o zvysenie platu - ten ti moze vyhoviet ale nemusi, ak ti nevyhovie mozes dat vypovet a najst si lepsie ohodnotenu pracu.

    to, ze dvaja ludia maju identicku pracovnu poziciu, neznamena, ze aj ich pracovny vykon je identicky
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bebuska2804 Dakujem za reakciu. Ak by sme sa bavili o realnom pracovnom vykone, tak moja zastupkyna by mala narok na ledva minimalnu mzdu..ale takto system nefunguje ;-)

    §-u 119a Zákonníka práce znie: Mzda za rovnakú prácu a za prácu rovnakej hodnoty
    Ods. 4 pojednáva o tom, že odseky 1 až 3 cit. sa vzťahujú aj na zamestnancov rovnakého pohlavia, ak vykonávajú rovnakú prácu alebo prácu rovnakej hodnoty.
    Ide mi o to, ze na papieri (realita je troska inde) mame rovnaku pracovnu napln,vykonavame tu istu pracu, ale nie v tom istom case.
    avalik Porovnanie plnenia pracovnych povinnosti je na zamestnavatelovi, nie na tebe ... stan sa zamestnavatelom a potom mozes porovnavat
    veronikasad Ak pracuješ v podnikatelskom sektore bez uzatvorenej kolektívnej zmluvy, v ktorej sú presne stanovené podmienky zvyšovania platov, na úpravu platu, ak nie je nižší ako tvoj stupeň náročnosti a platná min.mzda - nemáš nárok.
    bebuska2804 Dakujem, skusim pozriet tu kolektivnu zmluvu.
    bebuska2804 Pokial viem zamestnavatel to hodnoti podobne, len sa mu neoplati uz hladat nikoho ineho, kedze o chvilu sa vraciam
      zbaliť

    Zvysenie platu po nastupe do prace z rodicovskej dovolenky ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.