Zavrieť

Porady

Kontrola z Úradu práce

Môže kontrolórka z úradu práce neakceptovať príjmové pokladničné doklady ktoré boli vypísané na základe faktúry???? a neakceptovať výpis z lekárskeho dokumentácii že moja dcéra rodila a išla na materskú? ako máme postupovať ďalej????
Dostala som aj ja aj moja dcéra dotáciu z úradu práce.teraz máme kontrolu na tú dotáciu.a teraz otázky:
1.ani mne ani mojej dcére kontrolórka neakceptuje príjmové pokladničné doklady
2.mojej dcére neakceptuje materskú(išla počas podnikania na materskú)
podľa mňa ona chce aby sme čo najviac vracali z toho dotácii štátu, ale pri prvej kontrole všetko bolo dobré a teraz nič neakceptuje
Naposledy upravil ingrid0908 : 25.10.15 at 16:27
11 komentárov     zbaliť
ivka70 pleties prijmove doklady a porod s materskou .... skus najskor rozumne popisat, o aku kontrolu koho islo a co bolo kontrolovane ... takto sa na tvoj otazku tazko da odpovedat
veronikasad aké príjmové pokladničné doklady - od koho ? Nemáš v zmluve s UP podmienku, že fa musia byť uhrádzané prevodom na bankový účet ?

Neakceptuje materskú - nerozumiem o čo ide. Živnosť počas MD a RD trvala ?
ingrid0908 nie nebolo to v zmluve že musíme platiť prevodom tým pádom som platila v hotovosti
a živnosť trvala aj počas MD a RD
avalik A co si platila v hotovosti? Uhradu faktury za tovar? A o nej nemas doklad z ERP ale len prijmovy doklad?
Anik kedy ste dostali dotáciu v ktorom roku?
ingrid0908 dotáciu sme dostali v roku 2012 a kontrolu sme dostali v roku 2014 a doteraz to trvá, stále niečo potrebuje kontrolórka a čo zoberiem tak to neakceptuje
veronikasad odkedy je dcéra na MD ? Živnosť vykonávala aj počas tohto obdobia ?
ingrid0908 dcéra je na MD od 1.4 2014 a živnosť mala ale nerobila
Anik nakúpili ste presne to čo ste mali aj v podnikateľskom zámere a nové ?
ingrid0908 áno všetko sme presne pokúpili podľa podnikateľského zámeru odovzdala som príjmové pokladničné doklady k faktúram( na niektorom nie je pečiatka a IČO a DIČ) ale je tam že úhrada faktúry ...... ale ona neakceptuje.... a ani príjmový od kurierskej služby lebo niektoré veci sme dostali tak a oni mi dali len ich príjmový a firma mi povedala lebo som tam volala že to je doklad o zaplatení
avalik preco mas k uhrade faktury za tovar prijmovy doklad a nie doklad z ERP? ... kupovala si aj cez internet? dobierkou? je to vo fakture uvedene?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Kontrola z Úradu práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.