Zavrieť

Porady

Zateplenie -- všetky strany??

Zdravím. Je nutné zatepliť všetky 4 strany RD, keď na južnej strane takmer cely deň svieti slnko? Niekto hovorí že nie, niekto že áno. Aký je Váš názor?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Chlape rozmýšľaj, v zime počas tmy bude všetko teplo utekať cez nezateplenú stranu. Chceš šetriť?

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    No ja by som určite všetky:-) :-)

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Niekde som citala nazor nejakeho odbornika na zateplovanie...vraj ak sa nezateplia vsetky steny na dome,ze je to akoby mal clovek v mraze obleceny sice kabat,ale nemohol si ho zapnut...

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    asi by som to neriešila tu, ale je možné vo väčších mestách obrátiť sa priamo na odborníkov, neviem, či tu môžem napísať meno fabriky na izolácie a vo väčších mestách má poradcov, ktorí vedia odporičiť aj množstvo, hrúbku izolácie a spôsob zateplenia

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    ak nezateplujes kvoli tomu, ze sa tvoria plesne, tak netreba zateplit vsetky steny. navyse zateplenie stien je az tretie. najprv musis vymenit okna a zateplit strechu.

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    samozrejme, že treba zatepliť celý dom, vrátane stropu alebo strechy, tepelné zisky zo slnka môžeš využiť iba oknami, ale aj tie potrebujú trojsklo a kvalitný rám.

    slnecnica3 je offline (nepripojený) slnecnica3

    zena slnecnica3
    cely dom
    Naposledy upravil slnecnica3 : 19.03.16 at 22:30
    misoft
    Očuj - slnečný kvietok.... si tu "dosť dlho" aby si vedela, že do odpovedí k otázke sa otázky nekladú.
    Okrem toho - tu si zakladala anketu (zbytočne!!!) http://www.porada.sk/t282028-zateplovanie-rd.html
    Preštuduj si toto:
    http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
    (Opakovanie - matka múdrosti)

    Zateplenie -- všetky strany??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.