Zavrieť

Porady

Prihláška SZČO do SP - tlačivo

Potrebujem nájsť tlačivo prihláška SZČO do sociálnej poisťovne. Prosím niekoho o pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ludo70
    Potrebujem nájsť tlačivo prihláška SZČO do sociálnej poisťovne. Prosím niekoho o pomoc.
    Je to tlačivo RLFO.
    http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=1226

    ludo70 je offline (nepripojený) ludo70

    ludo70
    Vďaka pokúsim sa o to, ale už som to tam skúšal no nešlo mi to. Snáď sa to teraz podarí.

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    Ahojte.
    Som SZČO od 1. 1. 2006 a som dobrovoľným platcom do SP. Kedy sa moje platenie mení na povnné? Ďakujem-

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    Najskor od 1,7,2007, zalezi to aky budes mat obrat za rok 2006, ak presiahne 12- nasobok min. mzdy budes od tohto datumu povinny platca, len sa nezabudni odhlasit z dobrovolneho platcovstva...

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    Daska
    Najskor od 1,7,2007, zalezi to aky budes mat obrat za rok 2006, ak presiahne 12- nasobok min. mzdy budes od tohto datumu povinny platca, len sa nezabudni odhlasit z dobrovolneho platcovstva...

    Ďakujem.

    Vedel som, že sa mám odhlásiť, len mi nebol jasný termín. Dnes sa toho toľko mení, že som mal v tejto veci chaos. Prajem ti pekný deň.

    karpis je offline (nepripojený) karpis

    karpis
    Prosím Vás v tlačive Výpis z DP riadok 11 Počet vykonávania SZČ dám 10 alebo 11 mesiacov , ak bol živnostnenský list vydaný 3.2.2005

    karpis je offline (nepripojený) karpis

    karpis
    karpis
    Prosím Vás v tlačive Výpis z DP riadok 11 Počet vykonávania SZČ dám 10 alebo 11 mesiacov , ak bol živnostnenský list vydaný 3.2.2005
    PROSííííííííííím

    ludo70 je offline (nepripojený) ludo70

    ludo70
    Nedarí sa mi stiahnúť Prihlášku SZČO do SP zo žiadného linku. Nemohol by mi niekto prihlášku poslať?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ludo70
    Nedarí sa mi stiahnúť Prihlášku SZČO do SP zo žiadného linku. Nemohol by mi niekto prihlášku poslať?
    Prikladám RL do Sociálnej poisťovne. Je pekne editovateľné v adobe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.