Zavrieť

Porady

wifi router neprijima paket

Zdravim, mam maly technicky problem. Mam wifi router TP link WR740N doteraz nikdy neboli problemy, akurat nedavno zrazu nesla wifi. Tak som ho restartoval do vyrobnych, nanovo nainstaloval podla navodu a vsetko islo ako ma. Vcera zas nesla wifi, bracho hovoril ze cely den. Tak som isiel tak ako minule, restart na vyrobne, dostal som sa cez IP do nastaveni routru a dal nanovo nainstalovat. Vsetko je spravene, robil som to ako minule, akurat mi nechce prijimat ale odosiela. Skusal som milion veci, skusal som aj vypnut DCHP, niekomu to vraj pomohlo a stale nic a uz som zufaly, dochadzaju mi napady. Zapojenie: v obyvacke modem, sietovym kablom prepojeny do wifi routru na poschodi a k wifi routru pripojeny jeden stacionarny PC, z neho som to konfiguroval minule aj teraz. Dakujem
4 komentárov     zbaliť
taiko ako presne skusas to posielanie a prijimanie paketov ?
shillyian v nastaveni routru je kolonka status, tam su vsetky informacie o pripojeni a tam mam tabulku Recieved a Sent...a v Recieved su nuly, v Sent su meniace sa hodnoty. A ked si pozrem aj na PC tak mi ukazuje ze je pripojeny Ethernet ale nie je ziadny internetovy pristup. Pritom ked DSL kabel ktory mam pichnuty v routri dam do PC, internet hned naskoci, takze v nete chyba nie je, chyba musi byt v routri. Ma uz cez 3 roky, mozno uz dosluzil ale chcel by som vediet, ci sa to neda nejako spravit
misoft Ak odišiel WiFi modul - neopravíš. Teraz kúpiš router i za 30€. Oprava by bola nerentabilná.
taiko zadaj na tom PC, z ktoreho ten router konfigurujes prikaz ipconfig /all a pricap sem vystup z toho prikazu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    wifi router neprijima paket

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.