Zavrieť

Porady

pád z ničoho nič

Moja maminka má 84 rokov a bolia ju kríže a noha až do kolena, chcela ísť k lekárovi ale ako nasadala do taxíka spadla, potom keď vystupovala na polikliniku, spadla na prvom schode schodiska. K lekárovi sa nakoniec nedostala. Môže to súvisieť s zacviknutím nervu tieto pády?. Na bolesť v uvedených oblastiach sa sťažuje už dlhšie. Ďakujem za odpoveď. Daniella
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    S maminkou v takom veku a zvlášť pri bolestiach pohybového aparátu ku lekárovi treba ísť s doprovodom...teda rozhodne nemala ísť sama.Človek v takomto veku môže mať okrem iného aj poruchy rovnováhy a myslim,že vám nemusim písať že pád a zlomenina v tomto veku má vo väčšine pripadov fatálne následky.Daniellka zoberte mamku na vyšetrenia,choďte s ňou.
    Naposledy upravil Anika61 : 22.03.16 at 14:01

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Pád z ničoho nič v podstate neexistuje.....a pri takomto veku už obzvlášť nie.
    Píšeš síce o nejakých problémoch, no tie môžu ale nemusia byť príčinou.
    Tých okolností a možností je habadej...do aleluja...no presnejšie by odpovedal reálny lekár z pohľadu do zdravotnej karty...

    Doktor Internet je len taký informatívny...a ja by som na neho veľmi nestaval...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pricin moze byt vela,my mozeme len hadat
    Na vine moze byt chrbtica,nizky tlak,osteoporoza,chybajuce vitaminy,chvilkova slabost,zacviknuty nerv atd,atd.
    Praveze v tej chvili mala ist k lekarovi,ten by zistil viac

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.