Zavrieť

Porady

Evidencia pokarhani, pochvál

Pri evidencii pokarhaní , pochvál žiakov sa čísluje v novom školsom roku od jednotky alebo sa pokračuje v číslovaní do decembra a od nového kalendárneho roka od jednotky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nový školský rok, nové číslovanie, tak vraví logika.
    pavlinka Aj ja si myslím že to má byť od jednotky v septembri . Moja predchodkyňa to číslovala po kalendárnych rokoch a potom sa pletú školské roky.
    pavlinka ďakujem

    mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

    mimaBe
    Číslujú sa pod "jednacím číslom" (podľa knihy, do ktorej sa zapisuje pošta), ku ktorému sa priraďuje rok napr. 276/2016. Ak je udelených viac pochvál alebo pokarhaní napr. na štvrťrok, zapisuje sa j. č. (číslo) aj s číslom, určujúcim počet udelených pochvál napr.
    Janko Hruška 216-1/2016
    Eva Jahodová 216-2/2016
    Fedor Slivka 216-3/2016 atď.

    Pod týmto j. č. sa robí zberný hárok a zakladá sa do knihy korešpondencie. V novom kalendárnom roku sa udeľuje j. č. opäť s číslom 1 a s príslušným kalendárnym rokom. Číslo musí byť pridelené podľa poradia v knihe, pretože tlačivo musí dostať aj zákonný zástupca, aj sa musí založiť do spisu žiaka.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Zalezi ako to mate uvedene v registraturnom poriadku, pripadne podrobnejsie uvedene v administrativnej smernici:
    - ci sa kazde pokarhanie eviduje samostatne v registraturnom denniku,
    - ci mate vytvorenu samostatnu evidencnu pomocku a cisla sa prideluju na kazdy kalendarny rok samostatne,
    - alebo mate vytvorene spisy na skolsky rok (tie by sa ale v januari mali preevidovat do registraturneho dennika dalsieho roka)
    pavlinka Ja som ich číslovala na zoznam do tabuľky a do pošty som zapisovala dodatočne do spisov zvlášť pochvaly, zvlášť pokarhania.

    Evidencia pokarhani, pochvál

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.