Zavrieť

Porady

cestovné náhrady

Dobrý deň poprosila by som o radu, mám zamestnanca zo Zlatých Moraviec. Je vyslaný na pracovnú cestu do Nitry, miesto výkonu práce má Vráble. V smernici mám uvedené, že pracovné cesty začínajú v mieste výkonu práce t. j. vo Vrábľoch, čiže mu rátam náhradu Vráble- Nitraa nie ZL.Mor.-Nitra
čiže môžem to mať takto v smernici, je to správne ? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    V smernici to mozte mat, na cestovnom prikaze mu zamestnavatel (nadriadeny) moze povolit zaciatok aj koniec pracovnej cesty na tu konkretnu pracovnu cestu v mieste bydliska. A ak to ma podlisane na cestovnom prikaze, beries zaciatok aj koniec v ZM.
    Pre neho je zbytocna strata casu, ist do Vrabel, potom do NR a z NR pat do Vrabel. PC by mali byt planovane aj s ohladom na komfort zamestnanca.

    Mozno by bolo dobre do smernice dopisat, ze v individualnych pripadoch nadriadeny posudi a povoli zaciatok a koniec PC v mieste bydliska.
    denda1 veľmi pekne ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.