Zavrieť

Porady

úhrada faktúry v hotovosti

účtujem faktúru za služby v hodnote 3000+600dph=3600,-. no a konateľ vždy platí faktúry z účtu, túto zaplatil v hotovosti mám k tomu jeho výdavkový a príjmový doklad, nemal byť k tomu aj doklad z ERP?
Naposledy upravil Dav : 24.10.16 at 03:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    yvica (Dnes 13:52) to som pozerala, aj orsr som pozerala, že čo majú v predmete podnikania, majú tam všetko možné popísané, predaj tovaru, faktoring, vyhľadávanie zamestnancov..... z toho mi vyplýva, že by mali mať erp, takže by na úhradu faktúry mali použiť blok z erp, nemôžu použiť príjmový doklad??respektíve ja zaúčtujem výdaj z pokladne aj na základe jeho príjmového dokladu? alebo ako to vyriešiť? ĎAKUJEM

    a čo s tým má orsr? veď na faktúre je uvedené za aké služby fakturujú, nie? sú tieto služby, ktoré vám fakturujú, uvedené v zákone o registračných pokladniach? ak áno, doklad má byť z ERP.. ak nie sú, tak stačí PPD..
    yvica to som pozerala, aj orsr som pozerala, že čo majú v predmete podnikania, majú tam všetko možné popísané, predaj tovaru, faktoring, vyhľadávanie zamestnancov..... z toho mi vyplýva, že by mali mať erp, takže by na úhradu faktúry mali použiť blok z erp, nemôžu použiť príjmový doklad??respektíve ja zaúčtujem výdaj z pokladne aj na základe jeho príjmového dokladu? alebo ako to vyriešiť? ĎAKUJEM

    úhrada faktúry v hotovosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.