Zavrieť

Porady

Lístkové cesto

Mám doma zvyšné lístkové cesto. Poradíte nejaký chutný a rýchly recept "na slano" (niečim ho naplniť - no nie koláč)?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Rozvaľkať, natrieť vyšľahaným vajíčkom, posypať vegetou a sezamom (rascou, strúhaným syrom, makom...), kolieskom povykrajovať obdĺžniky (asi1,5x4cm) a upiecť. Robím to na všetky oslavy, vydrží to aj 2 týždne (ale u nás sa to zje hneď, aj keby som upiekla 5 kg).

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    JarkaL
    Rozvaľkať, natrieť vyšľahaným vajíčkom, posypať vegetou a sezamom (rascou, strúhaným syrom, makom...), kolieskom povykrajovať obdĺžniky (asi1,5x4cm) a upiecť. Robím to na všetky oslavy, vydrží to aj 2 týždne (ale u nás sa to zje hneď, aj keby som upiekla 5 kg).
    Môže byť, ale ešte aj naukladať šunku, plátkový syr, alebo postrúhaný, pokoreniť piz. korením, zošúľať, pomastiť vajíčkom, potom pokrájať na kúsky na dať zapiecť.
    A potom už len mňam, mňam.

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    Súhlasím s Majkou. Zošúľaš si to na roládku, pokrájaš a vzniknú ti také minipizze alebo osie hniezda. mňam, mňam....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    fipina
    Určite to cez víkend vyskúšam. Ďakujem Vám veľmi pekne.
    Ja by som to vyskúšala už zajtra, kedže je voľný deň.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Tweety
    Môže byť, ale ešte aj naukladať šunku, plátkový syr, alebo postrúhaný, pokoreniť piz. korením, zošúľať, pomastiť vajíčkom, potom pokrájať na kúsky na dať zapiecť.
    A potom už len mňam, mňam.

    Podobné niečo robím kysnutého cesta , ale nevieme sa od toho odtrhnúť :

    3/4 kg polohrubej múky
    soľ
    mlieko
    kvasnice
    vajíčka
    olej

    Vypracujeme klasicky kysnuté cesto , necháme nakysnúť....... rozdelíme na 3 časti a spracujeme do bochníkov ,necháme opäť nakysnúť .

    Plnka :
    2 ks Palmarín
    šunka/môže byť aj saláma/
    tvrdý syr nakrájaný
    cesnak
    alebo ľubovolné ingrediencie, čo Vás napadne

    Palmarín si rozdelíme na 3 časti , aby nám to vychádzalo .......... diel cesta........... diel plnky .

    Palmarín - časť rozmiešame s nakrájanou šunkou
    - ďalšiu časť Palmarínu rozmiešame s rozdrveným cesnakom
    - ďalšiu časť Palmarínu rozmiešame s nastrúhaným trvdým syrom

    Jednotlivé bochníky vyvaľkáme potrieme pripravenou plnkou , zrolujeme na tenký a dlhý valček , ktorý pokrájame na kúsky a tieto poukladáme na plech ,potrieme rozšľahaným vajíčkom a dáme piecť .
    Ja ešte poukladané na plechu to nechám 5 minút stáť ,aby to ešte trošku nakyslo aj pokrájané .

    Pečieme do ružova .


    Je to veľmi dobré a veľa sa toho narobí .
    Naposledy upravil Zita5 : 04.07.06 at 14:01

    fipina je offline (nepripojený) fipina

    fipina
    Tweety
    Môže byť, ale ešte aj naukladať šunku, plátkový syr, alebo postrúhaný, pokoreniť piz. korením, zošúľať, pomastiť vajíčkom, potom pokrájať na kúsky na dať zapiecť.
    A potom už len mňam, mňam.
    Vážne sa chystám na tento recept. No ešte nikdy som nepracovala s lístkovým cestom (nie som veľká kuchárka) - prosím Vás, na akú hrúbku ho treba vyvaľkať?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    fipina
    Vážne sa chystám na tento recept. No ešte nikdy som nepracovala s lístkovým cestom (nie som veľká kuchárka) - prosím Vás, na akú hrúbku ho treba vyvaľkať?
    Na také tenučké, asi 2 mm.

    fipina je offline (nepripojený) fipina

    fipina
    Tweety
    Na také tenučké, asi 2 mm.
    A približne ako dlho sa to pečie? (Náplň : šunka, syr, príp. zelenina)

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    fipina
    A približne ako dlho sa to pečie? (Náplň : šunka, syr, príp. zelenina)
    Až DOSTANE TAKú KRáSNU ZLATOžLTú FARBU.záLEží PODľA RúRY.

    beatap je offline (nepripojený) beatap

    beatap
    ja niekedy na rýchlo kúpim len šunkovú penu a urobím taštičky, pomastím vajíčkom, posypem sezamovými alebo ľanovými semiačkami a k tomu šalátik, mňam
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vema Prosimj Vas môžem už dnes upiect tyčinky z listkoveho cesta. Vydržia čerstve niekolko dni?
    Mila123 áno, aj ja ich idem urobiť, ale asi vo štvrtok ich upečiem.....
    vema Ďakujem za odpovedˇ, len ma myli, že ty až vo štvrtok a ja dnes, či budu dobre aj niekolko dní.
    BXLmiami určite vydržia,kľudne sprav.
    vema ˇ
    Ďakujem, už sú upečené..
    Mila123 samozrejme, že vydržia, u nás ich máme rady chrumkavé, preto až ten štvrtok......a určite ostanú aj na sviatky
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.